Bialetti Moka Timer 3 moka kávovar – recenze

Elektrický moka kávovar s integrovaným ohřevem najednou připraví 150 ml kávy, tedy 3 malé šálky nápoje. Bialetti Moka Timer 3 je vyroben z hliníku a teplovzdorného plastu.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Bialetti Moka Timer 3

Elektrický moka kávovar, objem 150 ml, integrovaný ohřev.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrický moka kávovar Bialetti Moka Timer 3 je jako stvořený na cesty či pobyt v přírodě. K přípravě kávy totiž nepotřebujete žádný externí zdroj tepla. Má průměrný objem dostačující na 3 šálky kávy, nízkou spotřebu elektřiny a kvalita jeho zpracování je na velmi dobré úrovni. K výrazným pozitivům patří vícero pokrokových funkcí.

Zcela samostatná

Moka kávovar Bialetti Moka Timer 3 patří spolu s levnějším a méně pokrokovým Bialetti Elettrika 2 k zástupcům elektrických modelů s vlastním ohřevem. Jeho objem činí 150 ml, což je dostačující k přípravě 3 šálků kávy. Praktickým detailem je displej, na kterém můžete sledovat čas zbývající do konce přípravy svého nápoje.

Moka kávovar Bialetti Moka Timer 3 je vyroben z kvalitního potravinářského hliníku. Na jeho dně se nachází speciální tepelná izolace, díky které ho můžete ihned po dovaření kávy položit na jakýkoli povrch. Za velké plus považujeme rukojeť, která je vyrobena z teplovzdorného plastu, takže nehrozí její poškození.

Bialetti Moka Timer 3 recenze

Na spotřebiči se nachází praktická zvuková kontrolkaDisponuje 2 režimyManuálním, v případě kterého ho zapnete a počkáte, až bude káva hotová, a automatický, který funguje ve spolupráci s integrovaným časovačem. Díky němu můžete předem nastavit začátek vaření kávy. Kromě něj na moka kávovaru najdete také funkci udržování teploty již připraveného nápoje po dobu 20 min. Při použití automatického režimu můžete zvukovou kontrolku, která zazní při dovaření kávy, v případě potřeby vypnout.

Zkušenosti s Bialetti Moka Timer 3

Elektrický moka kávovar Bialetti Moka Timer 3 není spotřebiteli hodnocen příliš často. Recenze jsou výhradně pozitivní. Souvisí s dobrou chutí připravené kávy, vysokou funkčností a pěkným designem.

Zkušenosti s moka kávovarem Bialetti Moka Timer 3
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Bez nutnosti použít externí ohřev
Praktický displej a elektronický časovač
Funkce odloženého startu a udržování teploty připravené kávy

Negatíva

Vysoká cena

Objem / počet šálků = 150 ml / 3 ● Materiál = hliník + teplovzdorný plast ● Typ ohřevu = integrovaný ohřev


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)