Bialetti Moka Express 3 moka kávovar – recenze

Hliníkový moka kávovar o objemu 200 ml slouží k přípravě 4 menších káv. Lze ho použít na plynové a elektrické varné desce, na indukci s ním nepochodíte. Rukojeť je plastová, celkově je zpracování na vysoké úrovni.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Bialetti Moka Express 3

Hliníkový moka kávovar, objem 200 ml, vhodný pro elektrický a plynový ohřev.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bialetti Moka Express 3 je další levný moka kávovar, který je ideální volbou pro všechny středně náročné spotřebitele. Je vyroben z potravinářského hliníku, jeho objem je dostačující pro přípravu 4 malých šálků kávy a má velmi zajímavý design.

Základní, ale dobrá

Moka kávovar Bialetti Moka Express 3 se v mnohém podobá našemu vítěznému modelu Bialetti Moka Induction 3. Zásadním rozdílem je jeho hlavní a zároveň jediný výrobní materiál, kterým je potravinářský hliník. Z tohoto důvodu jej nemůžete použít na indukčních varných deskáchRukojeť je tradičně plastová. Rozdílný je také objem. Moka Express 3 má 200 ml, což znamená, že v něm najednou připravíte 4 malé šálky kávy.

Bialetti Moka Express 3 recenze

Design hodnotíme jako zajímavý a elegantní. Kvalita zpracování je na dobré, i když ne nejvyšší úrovni. Vzhledem k nízké pořizovací ceně tento fakt nehodnotíme vysloveně negativně. K plusům dále řadíme osmihranný tvar moka kávovaru, který stojí za dobrým a rovnoměrným rozváděním tepla.

Zkušenosti s Bialetti Moka Express 3

Mezi desítkami recenzí uživatelů, kteří si zakoupili moka kávovar Bialetti Moka Express 3, jsme narazili skutečně jen na pár negativních. Uživatelé jsou spokojení s kvalitou, designem i výslednou chutí kávy. Někteří naopak zmiňují horší kvalitu zpracování.

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Bialetti Moka Express 3
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Bialetti Moka Express 3 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a kvalitou
Velký objem
Pěkný design

Negatíva

Nevhodný na indukci
Horší kvalita zpracování v porovnání s dražšími modely

Objem / počet šálků = 200 ml / 4 ● Materiál = hliník + plast ● Typ ohřevu = plyn, elektřina

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)