Bialetti Venus 2 moka kávovar – recenze

Pokud hledáte vysloveně levný, ale kvalitní moka kávovar s menším objemem, Bialetti Venus 2 je tou správnou volbou. Tento model z nerezové oceli je určený k přípravě 2 šálků kávy, nachází se na něm plastová rukojeť a je vhodný na všechny typy varných desek.

Publikované: 11.01.2022
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Bialetti Venus 2

Nerezový moka kávovar, objem 100 ml, vhodný pro všechny typy ohřevu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Moka kávovar Bialetti Venus 2 je vhodnou alternativou pro méně náročné spotřebitele. Má menší objem, kvalita zpracování je průměrná a je vhodný k použití na všech typech varných desek.

Malá, ale šikovná

Moka kávovar Bialetti Venus 2 má jen 100 ml, což je srovnatelné s dalším malým modelem Bialetti Elettrika 2. Najednou v něm proto připravíte 2 malé nebo 1 větší šálek kávy. Jedná se o spotřebič z nerezové oceli, která má dlouhou životnost a nevzniká na ní tzv. kávová patina, jež ovlivňuje chuť připraveného nápoje. Kvalita zpracování není špatná, ale průměrná, protože stěny ani dno nejsou vysloveně silné. Problémem může být také rychlejší opotřebení těsnění včetně toho na vrchním poklopu. Rukojeť je tradičně plastová.

Bialetti Venus 2 recenze

Moka kávovar můžete použít na všech typech varných desek včetně těch indukčních. Z důvodu tenčích stěn i dna vám doporučujeme využívat nižší teplotní stupeň, čímž můžete předejít poškození. Hlavním plusem je pořizovací cena, kterou v poměru ke kvalitě hodnotíme jako vysloveně nízkou.

Zkušenosti s Bialetti Venus 2

Kompaktní rozměry, funkčnost, přiměřená kvalita a pěkný design, to jsou pozitiva, na která jsme ve spotřebitelských recenzích narazili nejčastěji. Mnohým uživatelům nevyhovuje malý objem modelu Bialetti Venus 2, proto vás pro jistotu ještě jednou upozorňujeme, že jde o doslova miniaturní model.

Recenze a zkušenosti s moka kávovarem Bialetti Venus 2
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr mezi cenou a kvalitou
Vhodný na všechny typy varných desek
Dlouhá životnost nerezové oceli

Negatíva

Menší objem
Nižší kvalita zpracování v porovnání s dražšími modely

Objem / počet šálků = 100 ml / 2 ● Materiál = nerezová ocel + plast ● Typ ohřevu = plyn, elektřina, indukce

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)