Kávovary

Pravý kávičkář si den bez šálku kvalitní kávy nedokáže představit. My jsme porovnali desítky kávovarů, abychom zjistili, který dokáže připravit vaši oblíbenou kávu rychle a spolehlivě. Do našeho výběru jsme zařadili automatické kávovary či presso stroje, ale i klasické překapávací kávovary. Nejlepší pákové kávovary s mlýnkem na kávu jsou trochu dražší záležitostí. My jsme po porovnávání desítek modelů a analýze hodnocení spotřebitelů vybrali ty nejlepší kávovary, které zaručeně uspokojí chutě náročného kávičkáře.

Automatické kávovary

Nejlepší automatické kávovary 2024 + recenze

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B zvládne připravit 11 kávových nápojů a dokonalou mléčnou pěnu. Čím ještě překvapí?
Pákové kávovary

Nejlepší pákové kávovary 2024 + recenze

Testování pákových kávovarů jsme věnovali 40 hodin. Kromě vítěze DeLonghi EC 685.M vám představíme i další zajímavé kousky.
Automatické kávovary DeLonghi

Automatické kávovary DeLonghi PrimaDonna, Dinamica, Magnifica, Autentica – porovnání, recenze, cena

Pro spotřebitele jsme připravili srovnání modelových řad přístrojů DeLonghi. Zvolili jsme vítěze testu, kterým se stal automatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B.
Kapslové kávovary

Nejlepší kapslové kávovary 2024 + recenze

Vítězem se stal kompaktní kapslový kávovar Krups XN1001. Po více než 50hodinovém průzkumu trhu jsme připravili recenze kapslových kávovarů a praktický návod.
Moka kávovary

Nejlepší moka kávovary 2024 + recenze

Pro všechny, kteří uvažují nad koupí moka konvice jsme si připravili test nejlepších moka kávovarů. Najdete v něm nejen recenzi vítězného modelu Bialetti...
Druhy káv

Druhy kávy a kávových nápojů a jejich příprava – cappuccino, Lungo, Flat White či Americano

Pro některé je káva jednoduše tekutým zázrakem, který dodá potřebnou energii, jiní popíjení kávy považují za volnočasovou aktivitu. Jaké druhy káv a kávových nápojů existují?
Jak odvápnit kávovar

Jak odvápnit kávovar DeLonghi, Philips, Siemens, Dolce Gusto, Krups, Nespresso – návod

Pokud používáte kávovar každodenně, je nutno jej pravidelně odvápňovat. Vodní kámen se dokáže usazovat v dutinách přístroje, které nejsou viditelné pouhým okem. Jak si s ním poradit?
Nejčastější poruchy kávovarů

Nejčastější poruchy a chybové kódy kávovarů DeLonghi, Philips, Krups, Dolce Gusto a Jura

Kávovar se může časem pokazit, proto je důležité, abyste porozuměli signálům, které se vám snaží odkomunikovat. Shrneme vám nejčastější poruchy a chybové kódy kávovarů.
Odvápňovače kávovaru

Nejlepší odvápňovače kávovaru 2024 + recenze

Mezi hodnoceními nejlepších produktů vynikl jedinečný vítěz, a to tekutý odvápňovač kávovarů DeLonghi EcoDecalk DLSC500. Jaké další...

Testované produkty