Blumfeldt Evora přenosné zahradní ohniště – recenze

Nejen designem, ale také poměrem ceny a kvality zaujme kameninové ohniště Blumfeldt Evora. Imitace kamene je velmi moderním a designovým prvkem. Jedná se o sokl z umělého kamene MagicMag. Ten je velmi odolný i proti vysokým teplotám. Ohniště je vybaveno grilovacím roštem a také roštem na popel. Nechybí mřížka chránící před jiskrami. Gril je uzpůsobený k hoření otevřeného ohně. Hmotnost je 14 kg. Průměr otvoru činí 45 cm.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 12.09.2023
Obsah článku:

Blumfeldt Evora

Zahradní ohniště z oceli a umělého kamene o hmotnosti 14 kg, ochranný kryt, pohrabáč a grilovací rošt v balení, gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Do svého výběru jsme umístili také kameninové ohniště Blumfeldt Evora, které se liší svým provedením. Zároveň však spotřebiteli umožňuje vychutnávat si plameny ohně a také grilovat oblíbená jídla. Zaujme poměrem ceny a kvality.

Jedinečný design umělého kamene

Unikátní vzhled kamenného ohniště je nejen estetickým prvkem. Díky imitaci umělého kamene (sokl) MagicMag je nádoba dobře izolovaná a dobře drží teplo. Nemusíte se obávat, protože umělý kámen je vysoce odolný proti teplu. Klidně můžete používat dřevěná polena a nemusíte se bát poškození. Ohniště je velmi stabilní a průměr otvoru činí 45 cm. Hloubka je 30 cm. V balení naleznete lapač jisker, který můžete v případě vysokého ohně použít. Rovněž se může hodit praktický pohrabáč.

Blumfeldt Evora recenze

Grilovací rošt i rošt na popel

Nepochybně se bude hodit i nerezový grilovací rošt o průměru 40 cm. BBQ grilovačku tak můžete odstartovat. Mezi příslušenstvím se nachází menší ocelový rošt na popel. Přestože je škoda ohniště přemisťovat a doporučujeme mu najít stabilní místo ve vaší zahradě či na terase, nechybí mu úchopy po stranách. To, že je ohniště přenosné, dokazuje i jeho hmotnost – pouze 14 kg. Blumfeldt Evora patří k cenově zajímavým ohništím, která za rozumné peníze nabídnou skvělý užitek.

Zkušenosti s Blumfeldt Evora

Štítek, který jsme produktu věnovali, značí, že Blumfeldt Evora z hlediska poměru ceny a kvality nabídne vynikající vlastnosti a parametry. Podobně to vnímají i zákazníci, kterým se líbí samotný design umělého kamene MagicMag, ale také multifunkčnost, kterou toto zahradní ohniště nabízí. Kromě toho, že je designovým prvkem, je ohniště také přenosné a umožňuje i využití grilovacího roštu. Nechybí ani potřebné příslušenství. Ohniště je stabilní a robustní. Můžete používat dřevěná polena, brikety i uhlí. Komplexně lze říct, že model Blumfeldt Evora je unikátním ohništěm, které se stane dominantou zahrady. Pokud je pro vás jedinečnost něčím zajímavá, rozumnou volbou bude také ohniště na terasu Blumfeldt Fireball.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohništěm Blumfeldt Evora
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Unikátní design – kvalita zpracování
Poměr ceny a kvality
Vysoká odolnost

Negatíva

Bez výhrad

Materiály: ocel + umělý kámen ● Rozměry ohniště (Ø × V × H): 58 × 57,5 cm ● Hmotnost: 14 kg ● Gril: ano ● Vlastnosti: grilovací rošt, pohrabáč, kryt chránící před jiskrami, rošt na popel

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)