Blumfeldt Orbit 3 v 1 přenosné zahradní ohniště – recenze

Zahradní ohniště Orbit je dokonalým společníkem, který vám zajistí nejen teplo a světlo, ale také vám umožní připravit si oblíbené grilované dobroty. Grilovací rošt navíc disponuje výškovým nastavením. Konstrukce je masivní a odolná. Je nutné počítat s vyšší pořizovací cenou ohniště.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Blumfeldt Orbit 3 v 1

Ocelové zahradní ohniště o hmotnosti 12 kg, ochranný kryt, pohrabáč, grilovací rošt a rošt na popel v balení, gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Epicentrum příjemné atmosféry a tepla

Příjemné posezení na zahradě v létě či zimě – o to se dokáže postarat takovéto multifunkční přenosné ohniště. Blumfeldt Orbit má velkou nádobu o průměru 60 cm. Výška činí 38 cm, což není mnoho, ale konstrukční řešení je velmi praktické. Ocelové stěny jsou tlusté 1,5 mm. To je vidět i na robustnosti ohniště. Hmotnost je 12 kg, přesto není s přenášením žádný problém.

Blumfeldt Orbit 3 v 1 recenze

V balení kromě grilovacího roštu dostanete také rošt na popel, menší nádobu na popel, pohrabáč a také klecový kryt chránící před jiskrami. Bonusem je ochranný návlek v případě, že ohniště delší dobu nepoužíváte, abyste ho ochránili před vlivy počasí. Model Orbit můžete používat jako stůl, protože je dodáván s dřevěnou deskou, jejíž průměr činí 60 cm, čímž vyplní průměr otvoru.

Ohniště s grilovacím roštem

Ohniště s grilem dnes nejsou žádnou výjimkou. Model Blumfeldt Orbit je však „táborákem“, který má ve své výbavě grilovací rošt s výškovým nastavením. Konkrétně máte k dispozici čtyři polohy. Ohniště je vhodné na používání briket, uhlí i dřevěných polen. Používání ohniště s grilem je jednoduché. Průměr grilovacího roštu je 40 cm. Tento model spojuje velké množství pozitivních vlastností a klidně ho lze považovat za maximálně flexibilní.

Zkušenosti s Blumfeldt Orbit 3 v 1

Zákazníci se v recenzích shodují na tom, že se jedná o „top“ model. Za nás je jediným minusem vyšší cena, ale vzhledem ke konkurenci se dokáže Blumfeldt Orbit značně odlišit. Nabízí kvalitně zpracovanou konstrukci z odolné oceli. Jeho sestavení je rychlé a bohaté příslušenství ho předurčuje k multifunkčnímu využití.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohništěm Blumfeldt Orbit 3 v 1
Zdroj: Electronic-star.cz

Kromě toho jde o přenosný model – hmotnost je 12 kg. Grilovací rošt o průměru 40 cm je výškově nastavitelný (čtyři polohy). Kromě toho je k dispozici i rošt na popel, pohrabáč, kryt chránící před jiskrami, návlek na ochranu před počasím a dřevěná deska o průměru 60 cm. Rázem je tak z ohniště praktický stolek. Blumfeldt Orbit 3 v 1 splní i nároky náročnějšího zákazníka a jedná se o unikátní model.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Praktický rošt na popel
Rošt s výškovým nastavením
Gril, ohniště a stůl v jednom

Negatíva

Vyšší cena

Materiály: ocel ● Rozměry ohniště (Ø × V × H): 60 × 38 cm ● Hmotnost: 12 kg ● Gril: ano ● Vlastnosti: grilovací rošt, rošt na popel, pohrabáč, kryt chránící před jiskrami, ochranný návlek na ochranu před počasím

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)