Blumfeldt Nolana 2 v 1 přenosné zahradní ohniště – recenze

Parametry ocelového ohniště Blumfeldt Nolana nabízejí vysoký užitek, ať už se rozhodnete ho mít na zahradě nebo si jej vzít na ryby. Jedná se o praktické, přenosné ohniště, které váží pouze 7,5 kg. Kromě vytvoření příjemné atmosféry umožňuje také přípravu oblíbených pokrmů, a to díky grilovacímu roštu.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 10.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Nolana 2 v 1

Ocelové zahradní ohniště o hmotnosti 7,5 kg, ochranný kryt, pohrabáč a grilovací rošt v balení, gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Solidní zpracování

Model Blumfeldt Nolana je vyroben z kvalitní oceli. Jedná se o menší ohniště, nicméně průměr nádoby je velký – až 73 cm. Konstrukce je však vysoká pouhých 32 cm. Podobně konstrukčně řešené ohniště Blumfeldt Rosario 3 v 1 je vysoké až 47 cm a také má větší průměr. Pokud vám však nižší ohniště nevadí, není o čem debatovat. Kvalita materiálů je velmi dobrá, jedná se o lakovanou ocel, která je odolná proti korozi a velmi dobře odolává i vysokým teplotám. Pokud je ohniště vystavené dešti, kapky mají tendenci stékat právě díky lakovanému povrchu. Součástí balení je kovový pohrabáč a také mřížkovaný kryt chránící před jiskrami.

Blumfeldt Noalana recenze

Velká plocha na grilování

Jelikož jde o provedení 2 v 1, druhým účelem využití je gril. Jako palivo můžete použít brikety, dřevěné uhlí nebo dřevěná polena. Velmi pozitivně hodnotíme fakt, že průměr grilovacího roštu činí až 64 cm, a proto ho lze umístit poměrně vysoko. Jednoduše tak můžete grilovat i v okamžiku, kdy ještě nevznikl úplně žhavý popel. Konstrukce je stabilní a součástí balení je také návod a šrouby k uchycení nožiček.

Zkušenosti s Blumfeldt Noalana

Spotřebitelům se velmi líbí robustní konstrukce nádoby na oheň. Menší výška není problémem, ale z hlediska praktičnosti by 10 cm pomohlo. Na druhé straně to však nijak nesnižuje jeho efektivitu. Nádoba má průměr až 73 cm a velkým průměrem se vyznačuje i grilovací rošt – 64 cm. Všechny díly jsou navíc lakované, a ocel je tak odolnější proti vysokým teplotám, ale také účinně odpuzuje vodu a zabraňuje korozi. Součástí příslušenství je kovový pohrabáč i mřížka chránící před jiskrami.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohništěm Blumfeldt Nolana
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Stabilní konstrukce
Průměr grilovacího roštu
Příslušenství a jednoduchá montáž

Negatíva

Menší výška ohniště

Materiály: lakovaná ocel ● Rozměry ohniště (Ø × V × H): 73 × 32 cm ● Hmotnost: 7,5 kg ● Gril: ano ● Vlastnosti: grilovací rošt, pohrabáč, kryt chránící před jiskrami

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)