Blumfeldt Versailles přenosné zahradní ohniště – recenze

Přenosné ohniště Versailles patří k cenově dostupným modelům. Hmotnost činí pouze 8,6 kg, a proto se snadno přemisťuje. Zaujme však specifickým „vintage“ designem a otvory k cirkulaci se vzorem heraldické lilie. Ohniště není vybaveno grilovacím roštem. Průměr otvoru činí 60 cm, model je vysoký 40 cm. Rukojeti nejsou tepelně izolované. V rámci příslušenství se nachází pohrabáč a kryt chránící před jiskrami.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 29.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Versailles

Kovové zahradní ohniště o hmotnosti 8,6 kg, ochranný kryt a pohrabáč v balení, bez grilu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ohniště může na zahradě plnit více funkcí. Kromě toho, že umožňuje sledovat plameny a ohřívat se u nich, je vybraný model také estetickým doplňkem. Zaujme specifickým designem heraldické lilie a unikátní povrchovou úpravou.

Elegantní design

Blumfeldt Versailles je ozdobným, ale zároveň i praktickým ohništěm o průměru nádoby 60 cm. Přenosné ohniště váží pouhých 8,6 kg a je vyrobené z kovu, který je ošetřen ochranným lakováním. Díky vybledlé „vintage“ imagi je nátěr zároveň estetickým prvkem. V konstrukci se nacházejí unikátní ozdobné otvory se vzorem heraldické lilie, díky čemuž je ohniště velmi unikátním prvkem v zahradě či na terase. Výška ohniště je 40 cm. Nádoba je stabilně posazena na tři robustní kovové nohy. Ohniště lze přenášet díky bočním držadlům.

Blumfeldt Versailles recenze

Ochrana před jiskrami

Kovové ohniště je dodáváno s ochranou před jiskrami. Jedná se o síťovaný kryt na průměr nádoby, který umožňuje proudění vzduchu a zároveň chrání před vyletujícími jiskrami. V balení naleznete také praktický kovový pohrabáč. Ideální je ohniště plnit briketami či dřevěným uhlím, problémem však není ani dřevo.

Zkušenosti s Blumfeldt Versailles

Přenosné ohniště Blumfeldt Versailles je nejen elegantním zahradním doplňkem, ale také velmi příjemným společníkem během chladnějších dnů či nocí s kamarády. Průměr kovové nádoby je 60 cm a dodáván je také kryt chránící před jiskrami. Model není vybaven žádným grilovacím roštem. Spotřebitelům se líbí jeho estetické provedení – dominantní je samotný nátěr s vintage efektem, ale také cirkulační otvory se vzorem heraldické lilie. Ohniště je přenosné díky bočním rukojetím, které však nejsou dobře tepelně izolované. Hmotnost činí jen 8,6 kg. Pokud byste měli zájem o model s grilem, výrobce má v nabídce např. zahradní ohniště Blumfeldt Rosario 3 v 1.

Recenze a zkušenosti s přenosným ohniskem Blumfeldt Versailles
Zdroj: Electronic-star.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká hmotnost
Krásný design

Negatíva

Horké rukojeti

Materiály: kov ● Rozměry ohniště (Ø × V): 60 × 40 cm ● Hmotnost: 8,6 kg ● Gril: ne ● Vlastnosti: kryt chránící před jiskrami, pohrabáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)