Blumfeldt Fireball přenosné zahradní ohniště – recenze

Unikátní ohniště s konstrukcí, kterou lze sklopit do diagonální polohy. Nádoba je vyrobena z kvalitní práškované oceli o tloušťce 2 mm. Ohniště s grilem můžete využít i k přípravě oblíbených pokrmů. V diagonální poloze dokáže fungovat jako tepelný reflektor. V rámci příslušenství je přibalen pohrabáč, grilovací rošt a kryt chránící před vlivy počasí. Hmotnost je 10 kg. Průměr nádoby činí 66 cm, výška až 68 cm.

Publikované: 22.07.2022
Aktualizované: 29.11.2022
Obsah článku:

Blumfeldt Fireball

Ocelové zahradní ohniště o hmotnosti 10 kg, ochranný kryt, pohrabáč a grilovací rošt v balení, gril.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Sklopné ocelové ohniště do zahrady či na terasu. Toto moderní zahradní ohniště je velmi zajímavou volbou. Spotřebitele zaujme především konstrukční řešení, každopádně Blumfeldt Fireball je kvalitním ohništěm z oceli silné 2 mm. Lze ho využít i jako gril.

Diagonální i vertikální poloha

Fireball na první pohled působí jako klasické kotlíkové ohniště. Specifikem je však možnost horizontální i vertikální polohy půlkruhu. Stojan umožňuje fixovat ohniště v obou úhlech. V takovém případě může fungovat jako standardní táborové ohniště nebo následně ve vertikální poloze jako tepelný reflektor, který teplo distribuuje přímo k lidem před ohništěm. Tento doplněk zahrady je přenosný. Konstrukce váží jen 10 kg. Stejně mu však svědčí i stabilní místo na terase nebo v zahradě. Spotřebitele těší mohutná konstrukce z oceli silné 2 mm. Povrch je ošetřen lakem s vysokou tepelnou odolností.

Blumfeldt Fireball recenze

Gril jako dodatek

Součástí příslušenství je grilovací rošt o průměru 40 cm. Ideální je umístit jej přímo na popel. V jiné výšce rošt fixovat nelze. Balení obsahuje také pohrabáč a praktický kryt proti dešti. Ten můžete používat také v případě, že máte ohniště dlouhodobě umístěné na zahradě nebo terase. Ohniště tak ochráníte před deštěm, větrem či nízkými teplotami. Ohniště nemá žádné cirkulační otvory ani otvor na vypadávání uhlíků či popela.

Zkušenosti s Blumfeldt Fireball

Na základě dostupných referencí zákazníků je pozitivem především skvělé zpracování a robustnost konstrukce. Zákazníci ocenili fakt, že všechny části jsou silně lakované, čímž je zvýšena odolnost celého ohniště. Zajímavě zákazníci vnímají i možnost diagonálního náklonu ohniště. Rošt má jen jednu polohu, což je škoda. Polohovatelnou výškou grilovacího roštu se vyznačuje model Blumfeldt Rosario 3 v 1. Zákazníkům se líbí i ochranný kryt na celou konstrukci ohniště. Zabráníte tak vlivu deště či slunce na konstrukci.

Recenze a zkušenosti se zahradním ohniskem Blumfeldt Fireball
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Diagonální i horizontální poloha
Kvalitní zpracování
Ochranný kryt konstrukce

Negatíva

Rošt v nízké poloze

Materiály: ocel (2 mm) ● Rozměry ohniště (Ø × V × H): 66 × 68 ● Hmotnost: 10 kg ● Gril: ano ● Vlastnosti: grilovací rošt, kryt chránící před vlivy počasí, pohrabáč

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)