Canpol babies EasyStart elektrická odsávačka mléka – recenze

Elektrická odsávačka mateřského mléka Canpol babies EasyStart za atraktivní pořizovací cenu disponuje třístupňovou regulací síly odsávání. Její chod je spolehlivý a ovládání velmi jednoduché. K plusům patří bohaté příslušenství a pohodlné prsní nástavce. Odsávačku nelze mýt v myčce nádobí, je poněkud hlučnější a její složení a rozložení je trochu komplikovanější.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Canpol babies EasyStart

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, objem láhve/zásobníku 120 ml, napájení síťové + bateriové, třístupňová regulace odsávání.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Canpol babies EasyStart je dvoufázová elektrická odsávačka mateřského mléka s dobrými možnostmi regulace síly odsávání. Obsluha je nenáročná a její chod je plynulý. K benefitům patří zejména poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem.

Šetrné odsávání dle individuálních požadavků

Canpol babies EasyStart patří do rodiny dvoufázových odsávaček mléka. Její „pracovní“ rytmus věrohodně napodobuje sání miminka, což má příznivý vliv na samotnou laktaci, ale také na pohodlí maminky. Síla odsávání je regulovatelná ve 3 stupních, tento model je proto vhodný i pro ženy s citlivými prsy. V tomto směru oceňujeme také silikonový prsní nástavec, který je velmi příjemný a měkký.

Canpol babies EasyStart recenze

Na výběr máte režimy Express, Natural a Strong. Rychlý režim Express napodobuje rychlejší sání děťátka v začátcích kojení. Režim Natural je totožný se střední fází kojení, ve které dítě saje pomalu, ale o to intenzivněji, a režim Strong imituje konečnou fázi, kdy je sání ještě o něco pomalejší a hlubší.

Nenáročné ovládání, komplikovanější složení

Chod modelu Canpol babies EasyStart zajišťují 4 klasické baterie typu AA. Při používání v domácnosti nebo na jiném místě, kde se nachází elektrická zásuvka, ji můžete stejně jako modely Tommee Tippee C2NBeurer BY 40Philips Avent Single a Medela Swing napájet i přímo ze sítě. Ovládání odsávačky je nenáročné. Láhev o objemu 120 ml, která slouží jako zásobník na odsáté mléko, je poněkud menší, v balení jich však najdete hned několik. Totéž platí i o silikonových prsních nástavcích.

K negativům řadíme poněkud vyšší hlučnost a komplikovanější montáž zařízení. Jinak řečeno, odsávačka se skládá z poměrně velkého počtu samostatných částí, které je před použitím potřeba pracně složit a následně rozložit. Minusem je také to, že žádný z těchto komponentů nelze mýt v myčce nádobí, ale výhradně ručně. Všechny uvedené nedokonalosti kompenzuje pořizovací cena, kterou v poměru ke kvalitě a výkonu hodnotíme jako vysloveně nízkou.

Zkušenosti s Canpol babies EasyStart

Elektrická odsávačka mateřského mléka Canpol babies EasyStart je spotřebitelkami hodnocena velmi často. Mezi recenzemi na portálu Heureka jsme nenarazili ani na jednu doslova negativní. Maminky si pochvalují spolehlivý chod, možnost regulace odsávání, dvojí napájení, nízkou pořizovací cenu a snadnou obsluhu. Negativní zkušenosti souvisí jen s vyšší hlučností, kratším provozem na baterie a komplikovanějším skládáním a rozkládáním odsávačky.

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Canpol babies EasyStart
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Canpol babies EasyStart na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr mezi cenou, výkonem a funkcemi
Možnost regulace výkonu
Bateriové + síťové napájení

Negatíva

Vyšší hlučnost
Kratší provoz na baterie
Náročnější montáž/demontáž + nevhodná k mytí v myčce nádobí

Počet fází = 2 ● Objem láhve/zásobníku = 120 ml ● Regulace odsávání = třístupňová ● Napájení = bateriové/síťové

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)