Medela Swing elektrická odsávačka mléka – recenze

Medela Swing patří k elektrickým dvoufázovým odsávačkám, které podporují přirozenou laktaci. Má kompaktní rozměry, je lehká, její chod je plynulý a síla podtlaku při odsávání je regulovatelná. Tento model je napájen bateriemi i přímo ze sítě, což ho předurčuje i k použití mimo domácnost. K výrazným plusům patří snadná údržba, jelikož všechny části zařízení můžete mýt v myčce nádobí.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Medela Swing

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, objem láhve/zásobníku 150 ml, napájení síťové + bateriové, regulace odsávání od −2 do 39 kPa, hmotnost 300 g.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrická odsávačka mléka Medela Swing se 2 fázemi je vhodná i pro maminky, které mají problém s laktací. K prsům je velmi šetrná, její chod je spolehlivý, plynulý a sílu vakua na ní můžete regulovat dle vlastních požadavků. Jedinou nevýhodou je poněkud vyšší pořizovací cena, kterou však hodnotíme jako přiměřenou kvalitě a výkonu.

Šetrně, rychle a jednoduše

Medela Swing je dvoufázová elektrická odsávačka mléka, která je ideální volbou pro ženy, u kterých není kojení zcela bezproblémové. Dvoufázový chod prsy stimuluje podobně jako dítě, což má příznivý vliv na spuštění laktace. V první fázi je stimulace prsu intenzivnější, ve druhé zase jemnější. K výrazným plusům patří výkonný motor, který stojí za plynulým chodem zařízení, a možnost regulace síly vakua v rozmezí od −2 do 39 kPa.

Medela Swing recenze

Údržbu hodnotíme na výbornou, jelikož všechny části, které přicházejí do kontaktu s mlékem nebo se mohou během procesu odsávání zašpinit, lze mýt v myčce nádobí. Touto vlastností nedisponuje žádný jiný model v našem testu nejlepších odsávaček mateřského mléka. K pozitivům patří i velký objem dodávané láhve na mléko, která má 150 ml, což je srovnatelné s elektrickými odsávačkami mléka Tommee Tippee C2N a Medela Freestyle Flex.

Kompaktní, na doma i na cesty

Medela Swing je napájena 2 bateriemi typu AA Mignon LR6, proto je ideální volbou do domácnosti i na cesty. Máte-li po ruce elektrickou zásuvku, můžete využít napájení přímo ze sítě. K tomu, abyste ji mohli využívat jako cestovní odsávačku, ji předurčuje i několik dalších vlastností. První z nich je nízká hmotnost (300 g) a také kompaktní rozměry, které činí 121 × 121 × 57 mm. Praktickým detailem je šňůrka, která slouží k jejímu zavěšení na opasek.

Součástí balení je prsní nástavec o velikosti M (24 mm), dvoudílná hlava ventilu, ventil, motor, hadička, membrána, láhev se stojanem, šňůrka na zavěšení, cestovní obal, víceúčelové víčko, síťový adaptér a systém Calma, který využijete při přechodu dítěte z bradavky na láhev a naopak. Pokud by vám nástavec o velikosti M nevyhovoval, samostatně si můžete dokoupit nástavce velikosti S (21 mm), L (27 mm), XL (30 mm) nebo XXL (36 mm).

Zkušenosti s Medela Swing

Maminky, které si zakoupily dvoufázovou odsávačku mléka Medela Swing, jsou nadmíru spokojené. Pozitivní hodnocení souvisí s naprosto bezbolestným odsáváním, plynulým chodem, nízkou hlučností i hmotností a kompaktními rozměry, kvalitním zpracováním a snadnou obsluhou i údržbou. Na negativní recenze jsme nenarazili.

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou mlieka Medela Swing
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi pořizovací cenou, kvalitou a výkonem
Vhodná na doma i na cesty
Dodávaná s bohatým příslušenstvím

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Počet fází = 2 ● Objem lahvičky/zásobníku = 150 ml ● Regulace odsávání = od −2 do 39 kPa ● Napájení = bateriové/síťové ● Rozměry = 121 × 121 × 57 mm ● Hmotnost = 300 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)