Philips Avent Single elektrická odsávačka mléka – recenze

Odsávačka mléka Philips Avent Single je ideální volbou pro ty z vás, kteří hledají kvalitní zařízení s bohatým příslušenstvím k odsávání a skladování mléka i samotnému krmení miminka. Tato odsávačka je dostupná za trochu vyšší pořizovací cenu. Disponuje velmi přesnou regulací síly odsávání, její chod je tichý a je nenáročná na údržbu. K benefitům patří možnost uložení oblíbeného programu a vysoká hygieničnost odsávání.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Philips Avent Single

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, objem láhve/zásobníku 125 ml, napájení síťové + bateriové, regulace odsávání: 8 stimulačních + 16 odsávacích režimů.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dvoufázová elektrická odsávačka mléka Philips Avent Single s výjimečně přesnou regulací síly odsávání je vhodná pro všechny náročnější maminky. Je velmi tichá, pracuje plynule a její součástí je bohaté příslušenství, které využijete při skladování mléka i samotném krmení své ratolesti.

Přirozené, čisté a výborně regulovatelné odsávání mléka

Elektrická odsávačka mléka Philips Avent Single pracuje dvoufázově, takže napodobuje přirozené sání miminka. Vyniká zejména z hlediska široké a velmi přesné regulace podtlaku. Nachází se na ní 8 stimulačních a až 16 odsávacích režimů, intenzitu a sílu je na ní proto možné nastavit přesně podle vašich osobních požadavků. Tento model navíc disponuje funkcí integrované paměti, takže si do ní můžete uložit svůj oblíbený program.

Philips Avent Single recenze

I v případě tohoto modelu máte na výběr napájení prostřednictvím baterií nebo adaptéru přímo ze sítě. Díky uzavřenému systému v hadičce nezůstávají zbytky mléka, což má pozitivní vliv na hygienickou stránku odsávání i údržbu. Asi jedinou výraznější nevýhodou je vysoká pořizovací cena. Tu však hodnotíme jako přiměřenou, jelikož Avent Single z hlediska funkcí a výkonu dohání i téměř dvojnásobně dražší odsávačku Medela Freestyle Flex.

Super snadné používání

K plusům odsávačky mléka Philips Avent Single řadíme tichý chod a velmi jednoduché používání. V první řadě je určená k provozu ve vzpřímené poloze, díky čemuž se nemusíte nepřirozeně předklánět. Odsávačku složíte a rozložíte během chvilky, protože se skládá z malého počtu komponentů. I z tohoto důvodu její čištění hodnotíme jako vysloveně pohodlné.

Spotřebič patří k těm dražším, vyšší cenu však vyvažuje dodávané příslušenství. Balení obsahuje odsávačku, zásobník na odsáté mléko, 1 opakovaně použitelný nástavec na prs + 1 jednorázový nástavec, 260ml kojeneckou láhev s dudlíkem s dvojitým otvorem, 5 skleniček o objemu 180 ml k uskladnění mléka, adaptér na skleničky a praktické pouzdro na skladování.

Zkušenosti s Philips Avent Single

Recenze odsávačky mléka Philips Avent Single jsou jen pozitivní. K nejčastěji zmiňovaným plusům patří vysoká kvalita zpracování, snadná obsluha, rychlost odsávání, šetrnost k prsům, bohaté příslušenství v balení a přiměřená pořizovací cena.

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou mlieka Philips Avent Single
Zdroj: Heureka.sk

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou mlieka Philips Avent Single na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Šetrné, výkonné a přesně regulovatelné odsávání mléka
Bohaté příslušenství
Jednoduchá obsluha a údržba

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Nevhodná k mytí v myčce nádobí

Počet fází = 2 ● Objem láhve = 125 ml ● Regulace odsávání = 8 stimulačních + 16 odsávacích režimů ● Napájení = bateriové/síťové

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)