Tommee Tippee C2N elektrická odsávačka mléka – recenze

Tommee Tippee C2N je další levnou elektrickou odsávačkou mléka s dvoufázovým chodem, jejíž součástí je i praktický sterilizační box na dezinfekci jednotlivých komponentů. Jedná se o model se 4stupňovou regulací odsávání, který můžete napájet pomocí baterií nebo přímo ze sítě.

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Tommee Tippee C2N

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, objem láhve/zásobníku 150 ml, síťové + bateriové napájení, 4stupňová regulace odsávání.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dvoufázová elektrická odsávačka mléka Tommee Tippee C2N disponuje 4stupňovou regulací podtlaku odsávání. Stejně jako všechny ostatní modely v našem testu i ona simuluje přirozené sání miminka. Složení, rozložení a údržba jsou vcelku nenáročné, všechny části odsávačky můžete sterilizovat a k výrazným pozitivům řadíme i použité materiály, které neobsahují nechvalně známou látku BPA. Silikonový nástavec je i v tomto případě měkký a citlivý k prsům. Menší nedokonalostí tohoto modelu je větší hlučnost motorové jednotky. Podobně jako odsávačky Beurer BY 40Philips Avent SingleCanpol babies EasyStart a Medela Swing můžete i Tommee Tippee C2N napájet prostřednictvím 4 baterií typu AA nebo ji zapojit přímo do sítě pomocí síťového adaptéru, který je součástí dodávky.

Tommee Tippee C2N recenze

Box poslouží i ke skladování

U tohoto modelu nás zaujalo také dodávané příslušenství. Balení obsahuje láhev o objemu 150 ml, nádobku na skladování odsátého mateřského mléka s víkem, až 6 prsních nástavců a sterilizační box, ve kterém můžete po skončení procesu odsávání důkladně vydezinfikovat všechny komponenty. Box využijete i při samotném skladování zařízení s příslušenstvím. Upozorňujeme, že odsávačka je kompatibilní pouze s originálními lahvičkami C2N Tommee Tippee.

Zkušenosti s Tommee Tippee C2N

Pozitivní recenze elektrické odsávačky mléka Tommee Tippee C2N, které převládají, souvisí s rychlým odsáváním mléka, možností regulace podtlaku, přiměřenou pořizovací cenou a bohatým příslušenstvím, z něhož spotřebitelky oceňují zejména sterilizační box. V negativních hodnoceních jsme narazili zejména na problémy s vyšší hlučností motorové jednotky.

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka Tommee Tippee C2N
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou, kvalitou a výkonem
Regulovatelné a rychlé odsávání mléka
Sterilizační box

Negatíva

Větší hlučnost
Menší možnosti regulace odsávání v porovnání s dražšími modely

Počet fází = 2 ● Objem láhve = 150 ml ● Regulace odsávání = 4stupňová ● Napájení = bateriové/síťové ● Rozměry odsávačky = 170 × 130 × 90 mm ● Rozměry sterilizačního boxu = 22 × 13 × 12 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)