TrueLife Nutrio BP Electric elektrická odsávačka mléka – recenze

Pokud hledáte cenově dostupnou akumulátorovou odsávačku mléka, která je výkonná, pohodlná pro vás i vaše dítě a vyznačuje se přesnou regulací odsávání, TrueLife Nutrio BP Electric může být tou správnou volbou. Jedná se o model s dlouhou výdrží, který je jako stvořený na cesty, a to i ty mimo civilizaci. 

Publikované: 01.02.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

TrueLife Nutrio BP Electric

Elektrická dvoufázová odsávačka mléka, akumulátorové napájení, regulace odsávání v 9 stupních.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Na odsávačce TrueLife Nutrio BP Electric se nacházejí 3 režimy, a to odsávání, stimulace/masáž a kojení, proto je vhodná i pro ženy, které mají problémy s přirozenou laktací. K jejím hlavním výhodám patří přesná a široká regulace. Každý z režimů můžete nastavit na 9 různých stupňů. Ovládání probíhá prostřednictvím několika tlačítek a přehledného displeje s časovačem, na kterém můžete sledovat všechny údaje o aktuálně probíhajícím procesu odsávání. Jeho čas je přednastaven na 30 min.

Stvořena na cesty

Dalšími výraznými benefity jsou kompaktní rozměry a nízká hmotnost, díky čemuž tento model doporučujeme i k používání mimo domácnost. Stejně jako dražší odsávačka Medela Freestyle Flex je i toto zařízení vybaveno dobíjecím akumulátorem, který nabijete za cca 120 min. Následná doba provozu činí 1,5 hod. Nabíjení odsávačky probíhá pomocí USB kabelu, což znamená, že ji můžete nabít i z powerbanky či počítače.

TrueLife Nutrio BP Electric recenze

Kvalitní provedení se základní výbavou

Odsávačka Nutrio BP Electric je vyrobena ze silikonu a neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky. Její složení a rozložení hodnotíme jako jednoduché, což platí i o samotné údržbě. Jednotlivé části zařízení sice nejsou vhodné k mytí v myčce nádobí, na druhou stranu je můžete bezpečně sterilizovat ve sterilizátoru. Silikonový nástavec na prsy je měkký a šetrný, což ocení i citlivější maminky.

Balení obsahuje pouze základní výbavu. Naleznete v něm ovládací jednotku s motorem, USB kabel k nabíjení, hadičku, ochrannou krytku na prsní nástavec, stimulační silikonový nástavec, dudlík a ochranný kryt na láhev. Menší nedokonalostí je to, že v balení chybí originální pouzdro za účelem přenášení.

Zkušenosti s TrueLife Nutrio BP Electric

Odsávačka mléka Nutrio BP Electric je spotřebitelkami hodnocena velmi často. Jejich recenze jsou téměř ve 100 % případů pozitivní. K pozitivním parametrům řadí nízkou pořizovací cenu, široké možnosti regulace odsávání, tichý a dostatečně výkonný chodintegrovaný akumulátor a kompaktní rozměry. Nejčastěji skloňovaným minusem je absence cestovního pouzdra a některým maminkám nevyhovují ani menší tlačítka na displeji.

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka TrueLife Nutrio BP Electric
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka TrueLife Nutrio BP Electric na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s odsávačkou mléka TrueLife Nutrio BP Electric na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi pořizovací cenou, kvalitou a funkcemi
Přesné a široké možnosti regulace podtlaku
Akumulátor s dlouhou výdrží

Negatíva

Dodávána bez cestovního pouzdra
Nevhodná k mytí v myčce nádobí

Počet fází = 2 ● Regulace odsávání = 9stupňová ● Napájení = akumulátorové

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)