Garmin Instinct smart hodinky – recenze

Hodinky Garmin Instinct potěší 14denní výdrží baterie a menšími rozměry. Měří kroky, pulz, rychlost chůze, monitorují spánek a nabízejí širokou škálu sportovních aktivit. Hodinky jsou voděodolné do hloubky 100 m a odolné proti poškrábání a nárazům.

Publikované: 22.11.2021
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Garmin Instinct

Voděodolné hodinky (do 100 m), monochromatický LCD displej, výdrž baterie 14 dní, GPS, bluetooth.

Prohlédnout nejlepší nabídku

K oblíbeným modelům výrobce Garmin patří také hodinky Garmin Instinct. Mají sice menší, 0,9palcový monochromatický displej, ale potěší dobrou výdrží baterie a menšími rozměry. Průměr pouzdra je 45 mm a váží pouhých 52 g.

Denní aktivita pod kontrolou

Tento model vám bez problémů poskytne informace o všech potřebných parametrech, které potřebujete znát. Hodinky kontrolují vaše kroky (krokoměr), změří váš pulz, rychlost chůze a řeknou vám i to, kolik pater jste každý den vyšlapali. Integrovaná GPS a kompas vám pomohou se zorientovat. Hodinky v noci dokážou monitorovat váš spánek, nabídnou vám informace o počasí, nastavit si můžete také budík. NFC se mezi funkcemi nenachází, ale místo toho obdržíte důležité notifikace ze svých aplikací. Můžete také ovládat přehrávač hudby ve svém mobilu.

Garmin Instinct recenze

Samozřejmostí je budík či stopky. Klidně se s nimi můžete vydat na dlouhé procházky, jít si zaběhat, oddávat se turistice a můžete s nimi i do jezera. Nabídnou vám širokou škálu sportovních aktivit – běh, turistika, fitness, jóga, horolezectví, plavání, lyžování, nebo dokonce veslování.

Spolehlivé a odolné

Hodinky jsou díky voděodolnosti do hloubky 100 m vhodné při plavání. Tělo hodinek je z odolného polymeru, sklíčko je minerální, což zvyšuje jeho odolnost proti poškrábání i nárazům. Hodinky Garmin splňují vojenský standard MIL-STD-910G. Díky GPS a funkci navigace (TracBack) si v aplikaci můžete nastavit přesnou trasu a hodinky vám dokážou dávat vizuální pokyny a navigovat vás po naplánované trase. K dispozici máte bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+.

Inteligentní hodinky Garmin Instinct

O přesnost údajů se postarají snímače a senzory – akcelerometr, výškoměr (nadmořská výška), teploměr, tlakoměr či krokoměr. Hodinky ovládáte za pomoci velkých bočních tlačítek. Displej není dotykový. Hodinky nezklamou výdrží baterie, ta se pohybuje na úrovni 14 dní ve standardním režimu. S aktivní GPS se dostanete na dobu 16 hodin.

Zkušenosti a recenze

Silnou stránkou je výdrž baterie a také dostupnější cena. Potěší kvalitním zpracováním, nízkou hmotností a také jednoduchým ovládáním. Tradičně spotřebitele těší řada metrik a praktických funkcí, které jsou při sportovních aktivitách výhodou. Škoda, že hodinky Garmin Instinct nepodporují NFC a mají menší displej, což ovšem může někomu vyhovovat. Dalšími verzemi hodinek jsou Garmin Instinct Tactical nebo Garmin Instinct Solar se solárním nabíjením.

Recenze a zkušenosti s hodinkami Garmin Instinct
Zdroj: Heureka.cz

Smart hodinky Garmin Instinct

Garmin Instinct senzor

Garmin Instinct mapy

Garmin Instinct hovory

Garmin Instinct Dog Track

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrá cena
Výdrž baterie a řada funkcí
Kvalitní zpracování

Negatíva

Nepodporují NFC
Ovládání pouze pomocí tlačítek
Menší displej

Výdrž baterie: 14 dní (běžný režim) ● Voděodolnost: 10 ATM / 100 m ● Úhlopříčka displeje: 0,9″ ● Rozlišení displeje: 128 × 128 px / LCD ● Typ skla: minerální ● GPS: ano ● WiFi: ne ● Bluetooth: ano ● Mapy: ne ● Bezkontaktní platby (NFC): ne ● Velikost pouzdra: 45 mm ● Hmotnost: 52 g ● Materiál: tvrzený polymer + kompozit FRP + silikon


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.2%)