Garmin Forerunner 745 smart hodinky – recenze

Chytré hodinky Garmin Forerunner 745 nabízejí řadu sportovních režimů – cyklistika, plavání, triatlon, lyžování nebo běh. Potěší přesnost GPS a přizpůsobivost hodinek v reálném čase. Nechybí podpora NFC ani integrovaný přehrávač hudby.

Publikované: 22.11.2021
Aktualizované: 05.04.2024
Obsah článku:

Garmin Forerunner 745

Voděodolné hodinky (do 50 m), výdrž baterie 7 dní, GPS, WiFi, bluetooth, bezkontaktní platby.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Garmin má v segmentu běžeckých hodinek několik kvalitních zástupců. K běhu vám hodinky nabízí vše, co potřebujete. V tomto případě se jedná o kvalitní model s bezdrátovým WiFi připojením i podporou NFC. Vestavěná baterie má výdrž kolem 7 dní a rovněž budete dostávat upozornění na zprávy, hovory či e-maily.

Sportovní hodinky a něco navíc

Pokud máte rádi dobrý pocit z plnohodnotného běhu, hodinky od Garminu vám přesně řeknou, jaký byl váš výkon. Chytré hodinky vám nabízejí řadu sportovních režimů – cyklistika, plavání, triatlon, lyžování nebo běh. V nabídce je opravdu mnoho režimů. Díky technologiím, snímačům a senzorům hodinky měří váš tep, vzdálenost, kroky – to vše s maximální přesností. Uživatelé si chválí přesnost GPS a přizpůsobivost hodinek v reálném čase. Hodinky přesně změří objem vašeho tréninku.

Garmin Forerunner 745 recenze

Hodinky si pamatují vaši historii tréninků a umožňují vám stanovit si cíle. Na konci tréninku vám přesně řeknou, kolik času potřebujete pro optimální regeneraci. Také vás v reálném čase upozorní na zvýšený srdeční tep a doporučí vám relax. Cyklisty potěší, že jim hodinky ukážou, kolik kilometrů urazili. Garmin Forerunner 745 mají také výškoměr, tlakoměr, gyroskop, teploměr a změří vám i obsah kyslíku v krvi (saturace). Vše potřebné si můžete zkontrolovat a prohlédnout v aplikaci Garmin Connect.

Integrovaný přehrávač a Garmin Pay

To, že jde o sportovní, ale smart hodinky, potvrzují i ​​nadstandardní funkce, například podpora NFC, v obchodě tak můžete realizovat bezkontaktní platby. Spotřebitelé velmi pozitivně hodnotí integrovaný přehrávač hudby a vnitřní paměť na zhruba 500 skladeb, můžete si proto jít zaběhat i bez mobilu. Po připojení hodinek k mobilu přes bluetooth můžete také dostávat notifikace z aplikací, přijmout nebo odmítnout příchozí hovor a můžete si také číst SMS zprávy. Výdrž baterie odpovídá hodnotám uvedeným výrobcem – sedm dní v běžném režimu, při aktivní GPS a přehrávači hudby kolem šesti hodin.

Inteligentní hodinky Garmin Forerunner 745

Hodinky jsou kompaktní a pouzdro je velmi lehké. Přesto je tvrzený polymer velmi odolný, i proto lze hodinky používat také ve vodě – primárně však k povrchovému plavání, ne potápění. Body battery energy monitor přesně monitoruje hladinu stresu, spánku a vyhodnocuje údaje. Pro ženy je zde také kalendář menstruačního cyklu. Displej hodinek není dotykový, ovládání je však jednoduché a praktické. Oproti levnějším modelům je čitelnost displeje lepší, a to díky vyššímu rozlišení.

Zkušenosti s Garmin Forerunner 745

K dispozici máte i možnost bezkontaktní platby NFC. Větší je také displej a jeho čitelnost na slunci je lepší. Uživatele, kteří s sebou při běhu nechtějí nosit mobil, potěší integrovaný přehrávač a podpora Amazon Music nebo Spotify. Do paměti se vejde zhruba 500 skladeb. Spotřebitelé si pochvalují přesnost GPS i ostatních metrik a také rychlé reakce při změně tempa.

Recenze a zkušenosti s hodinkami Garmin Forerunner 745
Zdroj: Heureka.cz

Garmin Forerunner 745 upozornění

Garmin Forerunner 745 Spotify

Garmin Forerunner 745 sporty

Smart hodinky Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745 senzory

Inteligentní hodinky Garmin Forerunner 745 recenze

Smart hodinky Garmin Forerunner 745 recenze

Garmin Forerunner 745 Garmin pay

Garmin Forerunner 745 časovač

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita materiálů a nízká hmotnost
Přesnost GPS a podpora NFC
Sportovní režimy a integrovaný přehrávač hudby

Negatíva

Vyšší cena
Displej není dotykový

Výdrž baterie: 7 dní (běžný režim) ● Voděodolnost: 5 ATM / 50 m ● Úhlopříčka displeje: 1,2″ ● Rozlišení displeje: 240 × 240 px / LCD ● Typ skla: tvrzené – Gorilla Glass ● GPS: ano ● WiFi: ano ● Bluetooth: ano ● Mapy: ne ● Bezkontaktní platby (NFC): ano ● Velikost pouzdra: 44 mm ● Hmotnost: 47 g ● Materiál: tvrzený polymer + silikon


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)