Garmin Tactix Delta smart hodinky – recenze

Hodinky Garmin Tactix Delta svojí funkcionalitou určitě nezklamou – jsou vhodné pro plavce i milovníky turistiky. Hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 m, mají GPS a nechybí možnost bezkontaktního placení Garmin Pay. Dají se připojit k hrudnímu pásu, monitorují spánek či míru hydratace. Vestavěné úložiště má 32 GB.

Publikované: 22.11.2021
Aktualizované: 13.09.2023
Obsah článku:

Garmin Tactix Delta

Voděodolné hodinky (do 100 m), výdrž baterie 21 dní, GPS, WiFi, bluetooth, topografické mapy, bezkontaktní platby.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hodinky Garmin Tactix Delta jsou typickým outdoorovým společníkem, nicméně designem se neztratí ani ve světě elegantních chytrých hodinek. Svou funkcionalitou určitě nezklamou. Nechybí možnost bezkontaktního placení Garmin Pay. Hodinky mají i vestavěné úložiště – 32 GB. Taktické chytré hodinky se ovládají prostřednictvím tlačítek, displej není dotykový.

Pro plavce i milovníky turistiky

Pokud jste dobrodruh, pak jsou tyto hodiny nejlepší volbou. Funkcionalita v jejich případě nemá hranice. S navigací určitě nebudete mít problém, topografické mapy se vám zobrazují přímo na displeji a obsahují i více než 2 000 lyžařských středisek. Displej je chráněný safírovým sklem, hodinky jsou vodotěsné do hloubky 100 m, jsou proto ideální i pro plavce. Specifikem je režim JumpMaster, který je určený k seskoku z padáku. Aktivovat lze i úsporný režim „expedice“, během kterého je aktivní GPS, avšak ostatní funkce jsou omezené. Výdrž se tak pohybuje na úrovni několik týdnů. Standardem je výdrž 21 dní.

Garmin Tactix Delta recenze

Překvapivou funkcí jsou animovaná cvičení, která hodinky nabízejí v režimu posilování. O maximálně přesné snímání krevní saturace se stará optický snímač Pulse OX. Přes funkci PacePro si můžete rozpočítat trasu běhu a zohlednit tak úroveň klesání či stoupání. Zaujalo nás chování displeje v nočním režimu – údaje na displeji můžete číst i přes brýle s nočním viděním. Můžete sledovat standardní notifikace, číst zprávy a přijímat či odmítat hovory.

Přesné metriky a ovládání bez doteku

Hodinky Garmin nelze ovládat hlasem. Displej s úhlopříčkou 1,4 palce a safírovým sklem s rozlišením 280 × 280 má pouze zobrazovací funkci, neumožňuje totiž ovládání dotekem. Nejde však o tak výrazný nedostatek, ovšem někoho může tento element u chytrých hodinek zaskočit. Metriky včetně výše zmíněných jsou velmi přesné. Sporttester měří kalorie, tep, vzdálenost, rychlost, počet pater, převýšení a obsahuje krokoměr či barometr. Samozřejmostí je kompas a gyroskop.

Smart hodinky Garmin Tactix Delta

Pozitivně vnímáme i přítomnost připojení ANT+, například pokud chcete hodinky připojit k hrudnímu pásu. Mezi zdravotními funkcemi naleznete monitoring spánku, dechová cvičení nebo upozornění na srdeční arytmii. Ženy mohou sledovat svůj menstruační cyklus nebo míru hydratace. Hodinky váží kolem 93 g a průměr pouzdra činí 51 mm.

Zkušenosti a recenze

Spotřebitelé vyzdvihují velké množství vlastností těchto hodinek. Milovníky outdooru potěší jejich vysoká odolnost MIL-STD 810G a kvalitní zpracování. Velkým plusem je také výdrž baterie, v běžném režimu až 21 dní (aktivní BT + snímač pulzu během celého dne), se zapnutím GPS výdrž klesne na zhruba 60 hodin. Lokalizační schopnosti jsou velmi přesné. Své využití jistě najde i integrovaný hudební přehrávač (Spotify). Vyšší verzi hodinek představuje model Garmin Tactix Delta PRO.

Recenzie a skúsenosti s hodinkami Garmin Tactix Delta
Zdroj: Alza.cz

Garmin Tactix Delta výdrž

Smart hodinky Garmin Tactix Delta funkce

Garmin Tactix Delta pulsometr

Garmin Tactix Delta mapy

Inteligentní hodinky Garmin Tactix Delta

Inteligentní hodinky Garmin Tactix Delta recenze

Inteligentní hodinky Garmin Tactix Delta mapy

Inteligentní hodinky Garmin Tactix Delta GPS

Garmin Tactix Delta GPS

Garmin Tactix Delta funkce

Garmin Tactix Delta barometr

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dlouhá výdrž baterie
Vysoká odolnost – MIL-STD 810G
Přesná GPS a metriky

Negatíva

Vyšší cena
Displej není dotykový

Výdrž baterie: 21 dní (běžný režim) ● Voděodolnost: 10 ATM / 100 m ● Úhlopříčka displeje: 1,4″ ● Rozlišení displeje: 280 × 280 px ● Typ skla: safírové ● GPS: ano ● WiFi: ano ● Bluetooth: ano ● Mapy: topografické ● Bezkontaktní platby (NFC): ano / Garmin Pay ● Velikost pouzdra: 51 mm ● Hmotnost: 93 g ● Materiál: tvrzený polymer + DLC úprava + nylon


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.6%)