Hoover SJ4000DWB6 vysavač do auta – recenze

Pokud hledáte jednoduchého pomocníka při udržování čistoty v automobilu a důležitým faktorem je pro vás nízká cena, pak pro vás může být vhodný model Hoover SJ4000DWB6. Stejně jako cenový trhák Road Star 2005 potěší spíše méně náročné zákazníky. Vlastnosti mají podobné, nicméně model značky Hoover má o něco horší parametry. Vzhledem k typu a konstrukci disponuje slabším výkonem, který se tahu běžných vysavačů nevyrovná, ale k úklidu auta je dostačující.

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 30.01.2023
Obsah článku:

Hoover SJ4000DWB6

Síťový, bezsáčkový, na suché vysávání, 300ml sběrná nádoba, hmotnost 0,6 kg, čtyřmetrový přívodní kabel.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Komfortní používání

Ruční model je vybaven kabelem s konektorem do autozapalovače. Krátká výdrž baterie pro vás už nebude limitem. Čtyřmetrový přívodní kabel je dostačující při úklidu celého prostoru vozidla. V praxi uvítáte, že se jedná o lehký a kompaktní přístroj, se kterým se dobře manipuluje. Váží pouze 0,6 kg, v autě zabírá minimum místa a můžete jej mít vždy s sebou. Jeho ovládání je komfortní a jednoduché, totéž platí i o systému vyprazdňování nádobky na prach o objemu 300 ml. Výbava zařízení je slabší. V balení naleznete prachový kartáč, díky kterému můžete vysávat citlivé povrchy bez obav, že je poškodíte, a integrovanou štěrbinovou hubici, který zase umožňuje úklid i na hůře dostupných místech.

Hoover SJ4000DWB6 recenze

Zkušenosti s Hoover SJ4000DWB6

I když tento vysavač nepatří k nejvýkonnějším modelům, své zákazníky si našel. Ti oceňují kompaktní design i snadné používání. Pokud chcete jen vysavač na úklid auta, pak je tento model plně dostačující. Spotřebitelé také uvádějí, že má dobrý tah i na zvířecí chlupy. Výbava je sice slabší, ale vzhledem k nízké ceně je to pochopitelné.

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Hoover SJ4000DWB6
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Jednoduché používání
Kompaktní a lehký

Negatíva

Nemá HEPA filtr
Slabší výkon
Slabší výbava

Napájení: síťové ● Napětí: 12 V ● Délka přívodního kabelu: 4 m ● Provedení: bezsáčkové ● Vysávání: suché ● Objem nádoby na prach: 300 ml ● Rozměry (Š × V × H): 10,4 × 41,7 × 11 cm ● Hmotnost: 0,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)