Concept VP4370 vysavač do auta – recenze

Akumulátorový vysavač Concept VP4370 zaujme silným výkonem, lehkým zpracováním i dlouhou výdrží baterie. Je vybaven kvalitní Li-Ion baterií s napětím 14,8 V. Vysavač zvládne na jedno nabití uklízet 40 minut. Výhodou jsou také jeho kompaktní rozměry, díky kterým se vám s ním bude pohodlně manipulovat. Součástí je nádoba na suché nečistoty o objemu 450 ml a nádoba na vodu o objemu 150 ml.  

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 30.01.2023
Obsah článku:

Concept VP4370

Akumulátorový, bezsáčkový, na suché i mokré vysávání, 450ml sběrná nádoba, 40min. provoz, doba nabíjení 4 hod., hmotnost cca 1 kg, HEPA filtr.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud hledáte výkonného, ale zároveň kompaktního pomocníka při rychlém každodenním úklidu, vysavač Concept VP4370 je skvělou volbou. Vestavěná Li-ion baterie s kapacitou 2 200 mAh zajistí, že vysavač zvládne na jedno nabití vysávat 40 minut. Baterie netrpí paměťovým efektem při nesprávném způsobu nabíjení. Nemusíte se tak bát, že by docházelo ke skokovému a trvalému poklesu kapacity akumulátoru. Po vybití však následuje dlouhé, 4hodinové nabíjení, což považujeme za slabší stránku přístroje.

Suché a mokré vysávání

Jeho výhodou je, že si snadno a rychle poradí se suchými i mokrými nečistotami. Vylitý nápoj v autě tak bude minulostí. Na drobná smítka si posvítí třemi zabudovanými LED diodami. Poohlédněte se po něm i v případě, že patříte k majitelům domácích mazlíčků, protože je vybaven výkonným motorizovaným PET turbokartáčem. Ten si hravě poradí se zvířecími chlupy nejen ve vašem automobilu, ale také na podlaze, koberci či pohovce.

Concept VP4370 recenze

Snadná údržba i manipulace

Vysavač Concept VP4370 je opatřen nádobkou na vodu o objemu 150 ml a nádobou na prach o objemu 450 ml. Tu stisknutím tlačítka snadno vyjmete, vyprázdníte a jednoduše zase nasadíte. Potom můžete vysavač znovu začít používat. Komfortní manipulaci zajistí nízká hmotnost, která dosahuje pouze jednoho kilogramu. Výhodou je také to, že vás při práci nebude omezovat žádný kabel.

Dodávané příslušenství

Mile nás překvapilo, že je vysavač dodáván s různým příslušenstvím, a přitom jeho cena není příliš vysoká. Součástí výbavy vysavače je dlouhá štěrbinová hubice, pomocí které snadno uklidíte hůře dostupná místa. K mokrému vysávání je určena praktická stěrka, která perfektně přilne k povrchu a pojme veškerou tekutinu. V době, kdy vysavač nebudete používat, jej můžete umístit na nástěnný držák, díky kterému ho budete mít neustále po ruce. V balení naleznete také rotační kartáč a nabíjecí základnu.

Ruční vysavač Concept VP4370 recenze

Zkušenosti s Concept VP4370

Celkově tento model značky Concept hodnotíme velmi kladně. Překvapil nás i spotřebitele. Je výkonný, dobře se s ním manipuluje, je dodáván s příslušenstvím, a navíc je za přijatelnou cenu. Se spotřebiteli jsme se shodli na tom, že jedinou nevýhodou tohoto vysavače je kratší výdrž a následně příliš dlouhé nabíjení.

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Concept VP4370
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Concept VP4370
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelná cena
Výkonnost
Snadná manipulace

Negatíva

Kratší výdrž
Dlouhé nabíjení

Napájení: akumulátorové ● Typ baterie: Li-Ion ● Doba nabíjení: 4 h ● Doba chodu: 40 min. ● Napětí baterie: 14,8 V ● Provedení: bezsáčkové ● Vysávání: mokré/suché ● Objem nádoby na prach: 450 ml ● Objem nádoby na vodu: 150 ml ● Typ filtru: HEPA filtr ● Rozměry (Š × V × H): 12 × 42 × 14 cm ● Hmotnost: 1,05 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)