Tesla LifeStar UV550 vysavač do auta – recenze

Vysavači Tesla LifeStar UV550 by měli věnovat pozornost všichni náročnější zájemci, kteří si potrpí na kvalitu. Jedná se o ruční vysavač s UV-C lampou. Nachází se ve vyšší cenové kategorii, ale o kvalitě a výkonu není pochyb. Je vhodný nejen do interiéru auta, ale také do domácnosti. Patří do kategorie síťových vysavačů, ze které jsou také modely Hoover SJ4000DWB6 a Road Star 2005.

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 30.01.2023
Obsah článku:

Tesla LifeStar UV550

Síťový, bezsáčkový, na suché vysávání, 500ml sběrná nádoba, hmotnost 2,6 kg, HEPA filtr, pětimetrový přívodní kabel.

Prohlédnout nejlepší nabídku

3 režimy čištění

Ruční vysavač 3 v 1 zaručuje dokonalý úklid vašeho domova. Tento přístroj vám nabízí tři režimy čištění. Vybrat si můžete mezi vysáváním, rotačním kartáčem a UV-C lampou. Kombinace horkého vzduchu a UV-C lampy se postará o likvidaci 99,9 % bakterií, roztočů a jiných alergenů, což ocení alergici. Vysavač pomocí rotačního turbokartáče odstraní i hluboko usazené nečistoty. Ty se naplní do nádoby o objemu 500 ml. Po naplnění nádobu jednoduše vysypete, umyjete a bude tak opět připravena k dalšímu používání.

Tesla LifeStar UV550 recenze

6stupňová cyklónová filtrace

Využití modelu Tesla LifeStar UV550 je opravdu široké. Doporučujeme ho spíše zájemcům, kteří jej využijí i jinde než jen v interiéru auta. V domácnostech bude tento přístroj velmi vhodný. Díky šestistupňové cyklonové filtraci vysavač oddělí částice prachu od vzduchu a zaručí vysoký sací výkon. Vaši domácnost tak zbaví i neviditelných nečistot. V jednom kroku se aktivují hned tři čištění – uvolnění, dezinfekce a odsátí nečistot.

Zkušenosti s Tesla LifeStar UV550

Kromě vyšší hmotnosti tomuto vysavači není co vytknout. Svědčí o tom také řada pozitivních recenzí od spokojených zákazníků. Vysavač je velmi výkonný a snadno se s ním manipuluje. Velkým plusem oproti jiným vysavačům je to, že ničí všechny alergeny. Tento přístroj by bylo škoda využívat jen v autě (pozor, nelze napojit na autozapalovač, musíte použít klasickou zásuvku). Doporučujeme ho do každé domácnosti, kde jsou alergici. Na závěr zmíníme, že vás nebude omezovat kapacita akumulátoru, s vysavačem můžete pracovat tak dlouho, jak chcete. Navíc oceňujeme i moderní design.

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Tesla LifeStar UV550
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Tesla LifeStar UV550
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Vhodný pro alergiky
Variabilní využití

Negatíva

Vyšší hmotnost
Nelze napojit na autozapalovač

Napájení: síťové 230 V ● Délka přívodního kabelu: 5 m ● Provedení: bezsáčkové ● Vysávání: suché/antibakteriální ● Objem nádoby na prach: 500 ml ● Typ filtru: HEPA filtr ● Rozměry (Š × V × H): 28 × 37 × 22 cm ● Hmotnost: 2,6 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)