Road Star 2005 vysavač do auta – recenze

Pokud je pro vás při výběru vysavače do auta rozhodující cena, stojí za zvážení model Road Star 2005. Jeho předností je využití 3 v 1. Umožňuje suché i mokré vysávání a kromě toho ho můžete použít také jako kompresor. Tento model nemá akumulátor, ale jednoduše se zapojuje do autozapalovače. Jeho příkon dosahuje 85 W. Díky dodávaným nástavcům se dostanete i na hůře přístupná místa. Bezsáčkový zásobník na prach má kapacitu 500 ml.

Publikované: 16.09.2022
Aktualizované: 30.01.2023
Obsah článku:

Road Star 2005

Síťový, bezsáčkový, na suché i mokré vysávání, 500ml sběrná nádoba, HEPA filtr, třímetrový přívodní kabel.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pod označením cenový trhák si určitě nepředstavujte levný a nekvalitní přístroj. Chceme vás ujistit, že i produkt z nižší cenové kategorie může být plnohodnotným pomocníkem. Při testování nás vysavač do auta Road Star 2005 přesvědčil o tom, že je skvělý k úklidu interiéru auta. Od vítěze testu Concept VP4370 se liší napájením, které je u tohoto modelu síťové. Jednoduše jej zapojíte do autozapalovače.

Model 3 v 1

Jeho hlavní předností je to, že koupí tohoto vysavače můžete využívat hned tři funkce. Zajistí suché i mokré vysávání a kromě toho ho můžete použít i ke kontrole či regulaci (dofouknutí) tlaku vzduchu v pneumatikách vozidla. Tento praktický a kompaktní vysavač vám dá do pořádku vnitřní prostor auta od sedaček přes koberečky až po kufr.

Road Star 2005 recenze

Doplňkové příslušenství

Díky nástavcům, které jsou součástí dodávky, se dostanete i na hůře přístupná místa. V balení obdržíte dlouhý nástavec na hadici, nástavec s kartáčem, hadici s manometrem tři koncovky k nafukování pneumatik, kol, nafukovaček nebo míčů. Bezsáčkový zásobník na prach má kapacitu 500 ml.

Zkušenosti s Road Star 2005

Za nevýhodu tohoto vysavače považujeme chybějící světlo. Výkonem je však dostačující a nemá jiné výrazné minusy. Zákazníci oceňují funkce 3 v 1. Od nás získává plusový bod za variabilní využití a různé přidané nástavce. Cenově je velmi výhodný a jeho koupí nešlápnete vedle. V konečném důsledku však potěší spíše méně náročné zákazníky.

Recenze a zkušenosti s ručním vysavačem Road Star 2005
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kompresor
Dodané příslušenství
Variabilní využití

Negatíva

Chybí světlo

Napájení: síťové ● Příkon: 85 W ● Délka přívodního kabelu: 3 m ● Provedení: bezsáčkové ● Vysávání: mokré/suché ● Objem nádoby na prach: 500 ml ● Typ filtru: HEPA filtr ● Rozměry (Š × V × H): 15 × 33 × 11 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)

Komentáre
Václav Pužman 09.Mar.2024

Nechápu vaše hodnocení, Kdo vás platí ?
Také nechápu zveřejněnované recenze, vše nasvědšuje tomu, že jste placená reklamní agentůra a ne seriozní testovací Web.
Road Star 2005 je již svojí konstrukcí předurčen nevysávat a také nevysává !!!
Člověk by si rád nechal poradit, ale od vás to nebude !!!

Odpovedať