Home Deluxe Sueno V2 masážní křeslo – recenze

Home Deluxe Sueno V2 patří mezi masážní křesla k domácímu použití s vcelku zajímavými funkcemi včetně zero gravity a magnetoterapie. Je vybaveno masážními válečky i vzduchovými polštářky, takže poskytuje klasickou i vzduchovou masáž. Křeslo má průměrnou nosnost, polohovatelnou opěrku zad, nachází se na něm integrované vyhřívání a je ovladatelné pomocí dálkového ovladače. Pořizovací cena je vyšší, ale přiměřená kvalitě, výkonu i funkcím.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Home Deluxe Sueno V2

Masážní křeslo k domácímu použití, klasická + vzduchová masáž, polohovatelné, integrované vyhřívání, zero gravity, magnetoterapie, nosnost 100 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Masážní křeslo Home Deluxe Sueno V2 nás překvapilo zajímavými funkcemi, bohatou nabídkou masážních programů, robustním provedením a dobrou kvalitou zpracování. Jeho pořizovací cenu hodnotíme jako vyšší, ale přiměřenou kvalitě i funkcím.

Klasická, vzduchová i v beztížném stavu

Masážní křeslo Home Deluxe Sueno V2 je určené ke klasické i vzduchové masáži celého těla nebo vámi vybraných partií. Je vybaveno 12 masážními válečky v zadní části a 32 vzduchovými polštářky, které naleznete v oblastech ramen, rukou, lýtek a chodidel. Při masáži chodidel můžete využít i 2 magnetické masážní válečky.

 Home Deluxe Sueno V2 recenze

Na tomto modelu se nachází několik přednastavených masážních režimů, např. hnětení či masáž shiatsu, které jsou určené pro oblast zad. Masážní plocha v této části činí přibližně 63 × 21 cm. Některé režimy, jako je jemná masáž, jsou určené pro celé tělo, jiné jen pro určité partie. Na křesle naleznete integrované vytápění i funkci zero gravity, která slouží k masírování v beztížném stavu. Z funkcí stojí dále za zmínku časovač, pomocí kterého můžete předem regulovat délku masáže.

Bohaté možnosti polohovania a jednoduché ovládanie

K plusům řadíme polohovatelnou opěrku zad s ergonomickým tvarováním, které napodobuje přirozené zakřivení páteře. Můžete ji nastavit v širokém rozpětí, a to v úhlu od 71 do 150°. Nosnost hodnotíme jako podprůměrnou, jelikož tento model „unese“ lidi o váze do 100 kg, což je méně než v případě podstatně levnějších modelů.

Rozměry modelu Home Deluxe Sueno V2 vsedě jsou 143 × 76 × 112 cm a vleže 180 × 76 × 81 cm. Křeslo váží 75 kg, což zajišťuje jeho dobrou stabilitu. Praktickým detailem jsou transportní kolečka. Pokud patříte k nadstandardně vysokým osobám, absence samostatné opěrky hlavy pro vás může představovat nevýhodu. Pro lepší představu: délka samotného opěradla činí 110 cmPodnožka je nastavitelná, a to od 150 do 190 cm. Šířka sedadla činí standardních 57 cm a délka 48 cm.

Vrchní potah křesla je vyroben ze syntetické kůže, která je nenáročná na údržbu. Ovládání probíhá prostřednictvím dálkového ovladače, který můžete odložit do praktického sáčku umístěného v blízkosti dlaní. Spotřebu hodnotíme jako nízkou. Křeslo má příkon 120 W a je napájeno klasickým napětím 230 V. Hlučnost při masáži dosahuje max. 53 dB, což lze označit za přijatelné.

Zkušenosti s Home Deluxe Sueno V2

Masážní křeslo Home Deluxe Sueno V2 není spotřebiteli recenzováno ve velké míře, což připisujeme jeho vyšší pořizovací ceně. Stávající hodnocení, která souvisí zejména s kvalitou masáže a pěkným designem, jsou pozitivní.

Recenzie a skúsenosti s masážnym kreslom  Home Deluxe Sueno V2
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi pořizovací cenou, výkonem a funkcemi
Široký výběr masážních programů
Funkce zero gravity a magnetoterapie

Negatíva

Nižší nosnost
Bez samostatné opěrky hlavy

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Počet masážních válečků / vzduchových polštářků = 12/32 ● Rozměry křesla vsedě/vleže: 143 × 76 × 112 / 180 × 76 × 81 cm ● Šířka/délka sedadla = 75/48 cm ● Výška opěradla = 110 cm ● Polohování opěradla = 71° – 150° ● Nosnost = 100 kg ● Hmotnost = 75 kg ● Povrchový materiál = syntetická kůže ● Příkon = 120 W ● Napájení = 230 V, 50 Hz ● Hlučnost = 53 dB

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)