Kondela Artuš masážní křeslo – recenze

Masážní křeslo Kondela Artuš slouží k masírování bederní oblasti. Intenzitu masáže lze regulovat. Křeslo je otočné, opěrku zad i nohou lze polohovat ve 3 stupních. Chybí opěrka hlavy. Kvalita zpracování je velmi dobrá, potah je z pravé hovězí a syntetické ekokůže, podstavec je ze dřeva.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Kondela Artuš

Masážní křeslo k domácímu použití, jeden typ masáže, polohovatelné, otočné, nosnost 150 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Masážní křeslo Kondela Artuš nás zaujalo zejména netradičním designem a pořizovací cenou, která je přiměřená jeho kvalitě i výkonu. Z hlediska funkcí jde o základní model, který vás namasíruje jen v bederní oblasti. Na druhou stranu disponuje poměrně širokými možnostmi polohování a je velmi pohodlné.

Základní, ale regulovatelná masáž

Masážní křeslo Kondela Artuš slouží k masáži v bederní oblasti, kterou zajišťuje 8 masážních bodů. Výrazným benefitem, zejména vzhledem k nízké pořizovací ceně, je možnost regulace intenzity masáže. V oblasti pasu se nachází i integrované vyhřívání, které nelze regulovat.

Kondela Artuš recenze

Z hlediska masážních funkcí tento model hodnotíme jako základ, takže pokud hledáte pohodlné a zajímavé relaxační masážní křeslo s možností základní masáže, jde nepochybně o dobrou volbu.

Netradiční, kvalitní, pohodlné

Toto masážní křeslo s podnožkou je otočné. Opěrku zad i nohou můžete polohovat pomocí mechanické páčky, a to ve 3 stupních. Nevýhodou je, že na něm chybí opěrka hlavy. Některým z vás nemusí vyhovovat ani fakt, že křeslo není výškově nastavitelné.

Kondela Artuš má stejně jako inSPORTline Mateo vysokou nosnost, která činí 150 kg. Za zmínku stojí i výrobní materiály. Potah je vyroben z pravé hovězí a syntetické ekokůžePodstavec je dřevěný. Tento kousek proto patří k vysloveně estetické alternativě, kterou ocení všichni milovníci designových „vychytávek“.

Zkušenosti s Kondela Artuš

Spotřebitelům se na masážním křesle Kondela Artuš líbí jeho design, kvalita zpracování, atraktivní pořizovací cena a možnosti regulace intenzity masáže. Negativní recenze nejčastěji souvisí s nemožností nastavení výšky křesla a absencí opěrky hlavy.

Recenze a zkušenosti s masážním křeslem Kondela Artuš
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou a kvalitou
Regulovatelná intenzita masáže
Pěkný design a vysoká nosnost

Negatíva

Bez opěrky hlavy
Bez možnosti nastavení výšky
Jen základní typ masáže

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Rozměry (Š × V × H) = 66 × 110 × 93 cm ● Hloubka/výška sedadla = 51/49 cm ● Nosnost = 150 kg ● Hmotnost = 27,5 kg ● Povrchový materiál = ekokůže + pravá hovězí kůže

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)