Kondela Lambert masážní křeslo – recenze

Tempo Kondela Lambert je vysloveně levné masážní křeslo k domácímu použití, které disponuje pouze základními funkcemi a režimy. Poskytuje jeden typ masáže s možností dvoustupňové regulace intenzity, a to v centrální části zad. Jedná se o čalouněný model s polohovatelnou opěrkou zad i nohou a nenáročnou obsluhou, která probíhá prostřednictvím dálkového ovladače.

Publikované: 27.01.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

Kondela Lambert

Masážní křeslo k domácímu použití, jeden masážní program, polohovatelné, nosnost 120 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tempo Kondela Lambert vyniká zejména nízkou pořizovací cenou. Jde o vysloveně levný model se základními funkcemi, který ocení všichni nenároční spotřebitelé, jelikož si v něm můžete dopřát jen jeden typ masáže, a to v centrální oblasti zad.

Ideál pro nenáročné

Křeslo Tempo Kondela Lambert je určené pouze k základní relaxační masáži. Nedisponuje žádnými jinými režimy ani funkcemi. Masáž na něm zajišťují 2 vibrační body v centrální části opěrky zad. To je tedy jediná část těla, kterou vám toto křeslo namasíruje. Intenzitu masáže můžete regulovat ve 2 stupních.

Tempo Kondela Lambert recenze

Ovládání je vysloveně nenáročné. Probíhá prostřednictvím dálkového ovladače, na kterém naleznete jediné tlačítko – ON/OFF. Jeho stisknutím křeslo aktivujete, opětovným zmáčknutím nastavíte silnější stupeň masírování, zatímco při dalším stisknutí dojde k vypnutí masážního programu.

Široké a pohodlné

Masážní křeslo Kondela Lambert je velmi pohodlný model. Opěradlo i opěrku můžete sklopit až do polohy vleže. Výška sedu činí standardních 46 cm. Šířku sedadla 65 cm hodnotíme jako nadprůměr. Rozměry celého křesla jsou 86 × 97 × 99 cm.

Povrch tvoří látkové čalounění, které působí esteticky. Problémem může být jeho odolnost a životnost, což vzhledem k extrémně nízké pořizovací ceně nehodnotíme vysloveně negativně. Tento kousek působí robustním dojmem, ve skutečnosti však váží jen necelých 40 kg. Tento fakt oceníte při přesouvání, křeslu však nepřidává na stabilitě. I přes poměrně nízkou hmotnost má model Lambert vysokou nosnost, která činí 120 kg, což je více než v případě našeho vítěze Home Deluxe Sueno V2.

Zkušenosti s Tempo Kondela Lambert

Spotřebitelé si na masážním křesle Tempo Kondela Lambert pochvalují zejména fakt, že je velmi pohodlné. K pozitivům řadí také poměr mezi cenou a kvalitou, pěkný design spolehlivý chod. Naopak minusové body si vysloužila samotná funkce masírování, která by mohla být i podle spotřebitelů o něco pokrokovější.

Recenze a zkušenosti s masážním křeslem Tempo Kondela Lambert
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Vysoká nosnost
Velmi pohodlné sedadlo

Negatíva

Pouze jeden typ masáže
Bez dalších doplňkových funkcí

Typ = masážní křeslo k domácímu použití ● Rozměry (Š × V × H) = 86 × 97 × 99 cm ● Hloubka/délka sedadla = 54/46 cm ● Nosnost = 120 kg ● Hmotnost = 31,85 kg ● Povrchový materiál = látkové čalounění ● Napětí = 100–240 V

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.8%)