JSDA Power JD200 bruska na nehty – recenze

Bruska na nehty JSDA Power JD200 je dobrou volbou pro ty z vás, kteří hledají model s vysokým výkonem, spolehlivým chodem a přiměřenou pořizovací cenou, ale zároveň pro ty, kterým nevadí několik méně podstatných nedokonalostí. Jde např. o menší počet nástavců v balení či poněkud komplikované nastavení nejnižších otáček.

Publikované: 14.03.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

JSDA Power JD200

Elektrická bruska na nehty, max. 30 000 ot./min., plynulá regulace výkonu, obousměrný chod, výkon 35 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalita, funkce i výkon brusky na nehty JSDA Power JD200 odpovídají ceně. Max. výkon brusky činí 30 000 ot./min., což je srovnatelné s modely JSDA Power JD500 a Marathon 3 ChampionRegulace výkonu je plynulá, ale trošku kostrbatá. Výkon spotřebiče totiž ovládáte otočným kolečkem na adaptéru, které zároveň slouží k jeho zapnutí a vypnutí. Při nastavování nejslabších otáček proto musíte dávat velký pozor, abyste brusku omylem nevypnuli. Oboustranný chod je již jakousi samozřejmostí.

JSDA Power JD200 recenze

Dostatečně výkonná bruska s kostrbatou regulací

Kvalitu zpracování hodnotíme jako vcelku dobrou. Bruska má slabé vibrace, je tichá, nepřehřívá se ani při delší práci a brusné pero má nízkou hmotnost. Plusem je praktický stojan na pero, který usnadňuje manipulaci se zařízením. K negativním parametrům řadíme absenci nožního pedálu a opravdu skromnou nabídku brusných nástavců. V balení naleznete jen 4. Kromě nich k brusce dostanete několik papírových brusných kotoučků.

Zkušenosti s JSDA Power JD200

Jak napovídá štítek, který jsme modelu JSDA Power JD200 udělili, spotřebitelské recenze této brusky na nehty jsou převážně pozitivní. Uživatelé pozitivně hodnotí tichý a plynulý chod bez přehřívání, slabé vibrace a nízkou hmotnost, vysoký výkon, kvalitu, cenu a jednoduché ovládání. Několik spotřebitelů zmiňuje i nedokonalosti, např. kratší spirálový kabel, kterým je k adaptéru připojené brusné pero, náročnější nastavení nejslabších otáček a menší počet nástavců v balení.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nehty JSDA Power JD200
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pořizovací cena přiměřená výkonu a kvalitě
Vysoké max. otáčky
Tichý a plynulý chod bez vibrací a přehřívání

Negatíva

Náročnější nastavení nejnižších otáček
Menší počet brusných nástavců v balení
Kratší spirálový kabel brusného pera

Max. otáčky za min. = 30 000 ● Regulace = plynulá ● Chod = obousměrný ● Počet nástavců v balení = 4 ● Výkon = 35 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)