Marathon 3 Champion bruska na nehty – recenze

Jste manikérkou či pedikérkou, plánujete s tímto povoláním začít nebo prostě jednoduše máte rádi kvalitní produkty? Ve všech těchto případech vám doporučujeme právě model Marathon 3 Champion. Připravte se na dost vysokou pořizovací cenu, ale velmi vysoký výkon a super funkce.

Publikované: 14.03.2022
Aktualizované: 20.06.2022
Obsah článku:

Marathon 3 Champion

Elektrická bruska na nehty, max. 30 000 ot./min., plynulá regulace výkonu, obousměrný chod, výkon 45 W.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bruska na nehty Marathon 3 Champion má nejvyšší výkon ze všech modelů, které jsme zařadili do svého testu, a to 45 W. Její max. otáčky činí 30 000 za min. pracuje obousměrně a její regulace je plynulá. Stejně jako v případě brusky JSDA Power JD500 máte na výběr ovládání prostřednictvím otočného kolečka na adaptéru nebo nožního pedálu, který je součástí balení. V balení dále naleznete stojan na brusné pero. Upozorňujeme, že brusné nástavce nejsou součástí dodávky, což je však u profesionálních brusek jakýmsi nepsaným standardem.

Marathon 3 Champion recenze

Vysoká kvalita zpracování

Vysoká pořizovací cena je „zapříčiněna“ i vysokou kvalitou zpracování. Bruska je pevná a vyrobená z odolných materiálů. Ty se odrazily na vyšší hmotnosti. Celé zařízení váží 1,3 kg, samotné brusné pero až 190 g. Chod modelu Marathon 3 Champion je plynulý, bruska se nenahřívá, má slabé vibrace a díky systému Twist Lock se můžete těšit na bezpečnou manipulaci a jednoduchou výměnu brusných nástavců.

Zkušenosti s Marathon 3 Champion

Vzhledem k tomu, že model Marathon 3 Champion patří k elektrickým bruskám z vyšší cenové kategorie, není prodávaný, a tudíž ani hodnocený až tak často. V recenzích jsme však nenarazili na žádná negativa. Pozitivně jsou hodnoceny parametry jako vysoký výkon, tichý chod, nízká hmotnost, dobrá kvalita a možnost regulace výkonu pomocí nožního pedálu.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nehty Marathon 3 Champion
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a max. otáčky za min.
Možnost regulace nožním pedálem
Vysoká kvalita zpracování

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Vyšší hmotnost
Dodávána bez brusných nástavců

Max. otáčky za min. = 30 000 ● Regulace = plynulá ● Chod = obousměrný ● Hmotnost brusného pera / základny = 190 / 1 300 g ● Výkon = 45 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)