MERC-2000 bruska na nehty – recenze

Bruska na nehty MERC-2000 je vhodná k domácímu použití a je dostupná za velmi atraktivní pořizovací cenu. Disponuje plynulou regulací výkonu, vysokými max. otáčkami a pomocí tlačítek na adaptéru ji můžete nastavit na chod v obou směrech. V balení naleznete praktický stojan na brusné pero, 5 brusných nástavců a papírové brusné kotoučky. K minusům řadíme poněkud nižší kvalitu zpracování.

Publikované: 14.03.2022
Aktualizované: 09.11.2022
Obsah článku:

MERC-2000

Elektrická bruska na nehty, max. 20 000 ot./min., plynulá regulace výkonu, obousměrný chod.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bruska na nehty MERC-2000 je ideální volbou pro méně náročné spotřebitele. Disponuje všemi funkcemi, které jsou zapotřebí pro pohodlnou a efektivní manikúru i pedikúru, na druhou stranu je cenově dostupná. Minusem je fakt, že kvalita zpracování je poněkud nižší.

Výkonná, obousměrná, levná

MERC-2000 je z hlediska funkčních vlastností srovnatelná s podstatně dražší bruskou Promed 502. Je vhodná k úpravě přirozených, akrylových a gelových nehtů i nehtové kůžičky. Její plynulá regulace probíhá prostřednictvím otočného kolečka na adaptéru, přičemž rychlost otáčení brusné hlavice na ní můžete nastavit až do 20 000 ot./min. I v tomto případě máte na výběr mezi otáčením hlavice vpřed nebo vzad.

MERC-2000 recenze

Za největší negativum pokládáme nižší kvalitu zpracování. Všechny komponenty brusky, tedy adaptér, brusné pero i stojan, jsou vyrobeny z plastu a již na první pohled působí neodolným dojmem, což je však vzhledem k velmi nízké pořizovací ceně přirozené.

Obsluhu hodnotíme jako velmi jednoduchou. Přispívá k ní také praktický stojan na brusné pero. Příslušenství je jinak poměrně skromné. V balení naleznete 5 různých brusných nástavců s univerzálními stopkami o průměru 2,35 mm a 5 papírových brusných kotoučků.

Zkušenosti s MERC-2000

Spotřebitelé hodnotí model MERC-2000 jako šikovnou a levnou brusku na nehty, která je ideální k domácímu použití. K plusům řadí plynulý chod bez zasekávání a dostatečný výkon. Negativní spotřebitelské recenze jsme nenašli ani v tomto případě.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nehty MERC-2000
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Velmi dobrý poměr mezi cenou, výkonem a funkcemi
Vysoké max. otáčky a obousměrný chod
Stojan na brusné pero v balení

Negatíva

Nižší kvalita zpracování
Dodávána jen se základními brusnými nástavci

Max. otáčky za min. = 20 000 ● Regulace = plynulá ● Chod = obousměrný ● Počet brusných nástavců v balení = 5

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.8%)