Promed 502 bruska na nehty – recenze

Bruska na nehty Promed 502 je poněkud dražším modelem k domácímu použití, na druhou stranu má vysoký výkon, je kvalitní a dodávána s bohatou nabídkou brusných nástavců. Regulace je plynulá, má vysoké max. otáčky a je určená k práci v obou směrech. K plusům patří nízká hmotnost a slabé vibrace brusného pera. K minusům řadíme zmíněnou vyšší, i když přiměřenou pořizovací cenu a nemožnost brusku ovládat pomocí nožního pedálu.

Publikované: 14.03.2022
Aktualizované: 09.11.2022
Obsah článku:

Promed 502

Elektrická bruska na nehty, max. 20 000 ot./min., plynulá regulace výkonu, obousměrný chod.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bruska na nehty Promed 502 nás oslovila vysokým výkonem, jednoduchou obsluhou, bezpečnostními funkcemi, dodávaným příslušenstvím a pěkným designem. Je dostupná za poněkud vyšší, ale přiměřenou pořizovací cenu, jelikož z funkčního hlediska se vyrovná i podstatně dražším modelům.

Na doma, ale profesionálně

Brusku Promed 502 tvoří 2 základní části. První z nich je adaptér, na kterém se nachází několik světelných kontrolek a kolečko k regulaci otáček. K adaptéru je pomocí kabelu připojeno plastové brusné pero se slabými vibracemi. Jeho hmotnost činí 75 g, což je vyloženě málo.

Promed 502 recenze

Regulace výkonu je plynulá, a to až do 20 000 ot./min. Z hlediska výkonu je proto srovnatelná s bruskou Beautylushh 8943. Menším zklamáním, zejména s ohledem na vyšší pořizovací cenu, je nemožnost ovládání pomocí nožního pedálu. Kromě nastavení rychlosti si na ní můžete zvolit směr otáčení brusné hlavice vpřed nebo vzad. Za zmínku stojí i bezpečnostní pojistka, která zařízení v případě nadměrného tlaku vyvíjeného na hlavici zastaví. Stručně řečeno, tento model disponuje všemi funkcemi, kterými mohou brusky na nehty disponovat.

Promed 502 využijete při odstraňování suché kůžičky kolem nehtů, vyhlazování povrchu nehtů, jejich zkracování, odstraňování zbytků gelu nebo úpravě nehtů gelových i akrylových. Pomůže vám také v boji s malými plochami ztvrdlé kůže na dlaních a chodidlech. Bruska je dodávána s 12 brusnými nástavci. K plusům řadíme i pěkný design.

Zkušenosti s Promed 502

Ti, kteří si brusku na nehty Promed 502 zakoupili, si na ní pochvalují univerzální možnosti použití, velký počet nástavců v balení a spolehlivý chod. Na negativní recenze, které souvisí s funkční stránkou zařízení, jsme nenarazili.

Recenze a zkušenosti s bruskou na nehty Promed 502
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoké max. otáčky a chod v obou směrech
Dobrá kvalita zpracování a nízká hmotnost brusného pera
Bohatá nabídka brusných nástavců v balení

Negatíva

Vyšší, ale přiměřená pořizovací cena
Bez možnosti ovládání nožním pedálem

Max. otáčky za min. = 20 000 ● Regulace = plynulá ● Chod = obousměrný ● Hmotnost brusného pera = 75 g ● Počet nástavců v balení = 12 ● Spotřeba energie při nulovém zatížení = 0,27 W

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)