Kettler Rivo P recenze eliptického trenažéru

Model Kettler Rivo P se řadí do kategorie trenažerů na crossový trénink. Je vhodnou volbou pro univerzální aerobní cvičení pro uživatele, kteří chtějí trénovat bez zaměření na konkrétní partie. Pro ty, kteří preferují přirozený průběh cvičení a rozmanitý trénink. Z hlediska kondice a zdatnosti je dobrou volbou jak pro začátečníky, tak i pro náročné uživatele a aktivní sportovce.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 19.07.2021
Kettler Rivo P

Kettler Rivo P

Model Kettler je vhodnou volbou pro univerzální aerobní cvičení pro uživatele, kteří chtějí trénovat bez zaměření na konkrétní partie.

Po designové stránce musíme uznat, že tento model má atraktivní moderní vzhled a považujeme ho za velmi pěkný přístroj. I při hmotnosti 40 kg si zachoval štíhlý moderní design. Zárukou stability je pevná konstrukce z kvalitní oceli. Doporučená nosnost je v tomto případě jen 130 kg, což je oproti dalšímu porovnávanému modelu inSPORTline inCondi ET600i podstatně méně. Pro lepší manipulaci nechybějí transportní kolečka a k vyrovnání nerovnosti podlahy slouží systém Micro Shift. Klouby a středové složení jsou osazené kvalitními ložisky SKF.

Kettler Rivo P recenze

Hmotnost zátěžového kola je vysoká – až 14 kg, na výběr je 16 stupňů zátěže. Délka kroku je vyhovující (38 cm). Snímač tepové frekvence je umístěný v řídítkách, měření tepu je možné i prostřednictvím klipu do ucha. Potěšil nás tichý a plynulý převodový systém.

Přístroj nezklamal ani po funkční stránce. Počítači dominuje přehledný LCD displej, který neustále zobrazuje 7 základních funkcí. Kromě času, rychlosti, zdolané vzdálenosti, pulzu, počtu spálených kalorií zobrazuje i celkový počet kilometrů, frekvenci šlapání a spotřebu energie. Nechybí upozornění na překročení tepové frekvence pro danou zónu. Počet programů byl pro nás dostačující.

Eliptický trenažér Kettler Rivo P

Klady a Zápory

Stabilní konstrukce, rám z kvalitní oceli
Kvalitní kloubové spoje
Bohatá funkční výbava

Váha adaptéru
Absence zobrazování hodin a data

Rozměry: 143 x 64 x 168 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 40 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 14 kg ● Délka kroku: 38 cm ● Nosnost = max. 130 kg ● Počet programů: 8


Nejlepší eliptické trenažéry 2021 + recenze

Hodnocené parametry Hodiny, které jsme strávili průzkumem trhu , studováním jednotlivých eliptických trenažerů a jejich hodnocením , přinesly výsledky. Na první pohled se vám možná zdá jeden eliptický trenažér stejný jako druhý, skutečnost je však jiná. Při výběru toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby si je třeba všímat určitých parametrů. Na naše testování měly největší vliv... Přečíst článek

Hodnocení:
(82.2%)