inSPORTline inCondi ET600i eliptický trenažér – recenze

Eliptický trenažér s elektronickým ovládáním inSPORTline inCondi ET600i je vhodnou volbou na kvalitní náročný trénink. Přístroj se může pochválit dobrou stabilitou konstrukce, za což vděčí vysoké hmotnosti 60,8 kg. Tomu odpovídá i nosnost, která je max. 200 kg. Příjemně nás to překvapilo, protože většina trenažérů má max. nosnost 150 kg. Délka kroku je 40 cm.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 26.05.2022

inSPORTline inCondi ET600i

Eliptický trenažér inSPORTline se může pochválit dobrou stabilitou konstrukce, za což vděčí vysoké hmotnosti 60,8 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Eliptický trenažér s elektronickým ovládáním inSPORTline inCondi ET600i je vhodnou volbou na kvalitní náročný trénink. Přístroj se může pochválit dobrou stabilitou konstrukce, za což vděčí vysoké hmotnosti 60,8 kg. Tomu odpovídá i nosnost, která je max. 200 kg. Příjemně nás to překvapilo, protože většina trenažérů má max. nosnost 150 kg. Délka kroku je 40 cm.

Zaujala nás hmotnost zátěžového kola (8 kg) i možnost volby ze 16 stupňů zátěže. Díky tomu je možný personalizovaný trénink a skutečně každý si může přizpůsobit trénink svým schopnostem. Na trenažéru nechybí snímač tepové frekvence, který je umístěný v řídítkách, a ani hrudní pás pro přesnější měření.

Za tichý chod přístroje odpovídá systém Belt Drive, potěší 3dílné kliky se strojovými zapouzdřenými ložisky. Přístroj disponuje systémem Micro Shift pro vyrovnání při nerovnosti podlahy.

inSPORTline inCondi ET600i recenze

Silnou stránkou tohoto modelu jsou funkce. inSPORTline inCondi ET600i má propracovaný počítač s LCD displejem a množstvím užitečných funkcí, mezi které patří čas, rychlost, prošlá vzdálenost, pulz, počet spálených kalorií, recovery, WATT, Body FAT či možnost přidávání tras přímo v Google mapách. Zaujala nás nabídka 12 uživatelských programů a HRC programů. Ty plynule přzpůsobují zátěž optimální tepové frekvenci. Pozitivně hodnotíme připojení pomocí Bluetooth s mobilním zařízením nebo tabletem. Aplikace iConsole+ je dostupná pro Android i iOS zařízení. Vyzkoušeli jsme i propojenost se sociálními sítěmi. Sdílení výsledků přímo na Facebook a Twitter funguje bez problémů.

Eliptický trenažér inSPORTline inCondi ET600i

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Pevná a vysoce stabilní konstrukce
Vysoká nosnost
Velké množství funkcí

Negatíva

Horší umístění držáku na lahev pro vysoké postavy

Rozměry: 145 x 64 x 170 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 60,8 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 8 kg ● Délka kroku: 40 cm ● Nosnost = max. 200 kg ● Počet programů: 18


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)