Sportop E500 recenze eliptického trenažéru

Model Sportop E500 překvapí trochu nemile cenou, avšak potěší mimořádnými parametry. Řadí se do kategorie špičkových výkonných eliptických trenažérů. Jde o trenažér vysoké kvality s futuristickým designem. Nejen originální design zaujme na první pohled.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 09.07.2021
Sportop E500

Sportop E500

Sportop je maximálně stabilním a pevným trenažérem, což ho předurčuje na ten nejnáročnější trénink.

S hmotností 107 kg je tento přístroj maximálně stabilním a pevným trenažérem, což ho předurčuje na ten nejnáročnější trénink. Hmotnost zátěžového kola je 12 kg a vybírat se dá ze 16 stupňů zátěže. Vzhledem na hmotnost je přemísťování přístroje náročné, při manipulaci dobře poslouží kvalitní transportní kolečka. Nechybí Micro Shift pro vyrovnání nerovnosti podlahy.

Sportop E500 recenze

Zaujala nás protiskluzová úprava pedálů, přestože v této cenové kategorii by mělo jít o samozřejmost. Pevná řídítka se dají nastavit v určitém úhlu, stejně jako sklon počítače.

Trenažér s elektromagnetickým brzdným systémem zajišťuje za pomoci vysoce kvalitních ložisek dokonalou plynulost pohybu. Největším pozitivním překvapením byla pro nás aktivní regulace délky kroku. Můžete si ji lehce upravit na displeji počítače (45 až 66 cm) a přizpůsobit k vybranému programu.

Eliptický trenažér Sportop E500

Velký 7″ LCD displej nabízí detailní a přehledné zobrazení času, prošlé vzdálenosti, rychlosti, počtu spálených kalorií, pulzu, výkonu a délky kroku. Na výběr je 12 programů. Snímače tepové frekvence jsou umístěné v řídítkách a nechybí ani snímání z hrudního pásu, který je součástí výbavy.

Klady a Zápory

Robustní maximálně stabilní konstrukce
Protiskluzový povrch pedálů
Aktivní regulace délky kroku

Vyšší hlučnost
Cena

Rozměry: 150 x 85 x 164 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 107 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 12 kg ● Délka kroku: max. 66 cm ● Nosnost = max. 120 kg ● Počet programů: 12


Nejlepší eliptické trenažéry 2021 + recenze

Hodnocené parametry Hodiny, které jsme strávili průzkumem trhu , studováním jednotlivých eliptických trenažerů a jejich hodnocením , přinesly výsledky. Na první pohled se vám možná zdá jeden eliptický trenažér stejný jako druhý, skutečnost je však jiná. Při výběru toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby si je třeba všímat určitých parametrů. Na naše testování měly největší vliv... Přečíst článek

Hodnocení:
(81%)