Spartan Basic recenze eliptického trenažéru

Podobně jako Master E10 i Spartan Basic se řadí do kategorie levných trenažérů. Model je velmi jednoduchý. Konstrukce je však pevná a neměli jsme pocit nestability.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 09.07.2021

Spartan Basic

Veľmi jednoduchý levný trenažér s pevnou a stabilní konstrukcí.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Chod byl plynulý a tichý, což mile překvapilo. Je to díky použitému systému Belt Drive, ale také díky kvalitním kluzným pouzdrům ve všech kloubových spojeních. Řídítka, v nichž jsou vestavěné snímače tepové frekvence, se ovládala pohodlně.

Spartan Basic recenze

Protože jde o základní model, hledat nějaké vychytávky a nadstandardní parametry je zbytečné. Magnetický brzdný systém Super Silent Magnetic s manuálním ovládáním zátěže s 5kg zátěžovým kolem a 5 stupni zátěže je na domácí trénink úplně dostačující. Počítač je umístěný na středové tyči mezi řídítky. Je jednoduchý, zobrazuje základní údaje jako čas, ušlou vzdálenost, aktuální rychlost, počet spálených kalorií a aktuální tepovou frekvenci.

Eliptický trenažér Spartan Basic

Klady a Zápory

Jednoduchá konstrukce
Kvalitní zpracování
Poměr cena a výkon

Jednoduchý počítač zobrazuje jen základní údaje
Některé hodnoty udává špatně

Rozměry: 108 x 44 x 157 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 29 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 5 kg ● Délka kroku: -, Nosnost = max. 100 kg ● Počet programů: -


Nejlepší eliptické trenažéry 2021 + recenze

Hodnocené parametry Hodiny, které jsme strávili průzkumem trhu , studováním jednotlivých eliptických trenažerů a jejich hodnocením , přinesly výsledky. Na první pohled se vám možná zdá jeden eliptický trenažér stejný jako druhý, skutečnost je však jiná. Při výběru toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby si je třeba všímat určitých parametrů. Na naše testování měly největší vliv... Přečíst článek

Hodnocení:
(81%)