Master E10 recenze eliptického trenažéru

Eliptický trenažér Master E10 je vhodný pro nenáročný trénink pro seniory a postavy nižšího vzrůstu.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 09.07.2021
Master E10

Master E10

Eliptický trenažér Master s hmotností zátěžového kola 4,5 kg, váhou 32 kg a délkou kroku 28 cm je vhodný pro nenáročný trénink.

Při hmotnosti zátěžového kola 4,5 kg, váze 32 kg a délce kroku 28 cm je už na první pohled jasné, že tento trenažer je vhodný jen na lehčí trénink. Např. při rehabilitaci nebo nenáročném domácím cvičení.

Master E10 recenze

Přístroj má štíhlou konstrukci, což v nás i s ohledem na nízkou hmotnost vyvolalo obavy, jestli bude stabilní. Při cvičení se mi místy opravdu zdálo, že spoje nejsou tak pevné, jak by měly být.

Protože jde o základní model, nepřekvapí, že parametrově nevybočuje z řady. Snímač tepové frekvence je umístěný v pevných řídítkách. Jednoduchý počítač je umístěný na středové tyči. Rozměrově je menší, ale čitelnost LCD displeje je dobrá. I během cvičení jsme si dokázali přečíst údaje jako jsou čas, rychlost, ušlá vzdálenost, počet spálených kalorií a pulz.

Eliptický trenažér Master E10

Klady a Zápory

Jednoduchý, lehce přenositelný přístroj
Menší rozměry, úspora místa

Krátká délka kroku
Jen základní počítač

Rozměry: 130 × 65 × 157 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 32 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 4,5 kg ● Délka kroku: 28 cm ● Nosnost = max. 100 kg ● Počet programů: -


Nejlepší eliptické trenažéry 2021 + recenze

Hodnocené parametry Hodiny, které jsme strávili průzkumem trhu , studováním jednotlivých eliptických trenažerů a jejich hodnocením , přinesly výsledky. Na první pohled se vám možná zdá jeden eliptický trenažér stejný jako druhý, skutečnost je však jiná. Při výběru toho nejlepšího produktu pro vaše potřeby si je třeba všímat určitých parametrů. Na naše testování měly největší vliv... Přečíst článek

Hodnocení:
(81.6%)