Master E10 eliptický trenažér – recenze

Eliptický trenažér Master E10 je vhodný pro nenáročný trénink pro seniory a postavy nižšího vzrůstu.

Publikované: 03.03.2021
Aktualizované: 18.07.2024

Master E10

Eliptický trenažér Master s hmotností zátěžového kola 4,5 kg, váhou 32 kg a délkou kroku 28 cm je vhodný pro nenáročný trénink.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Eliptický trenažér Master E10 je vhodný pro nenáročný trénink pro seniory a postavy nižšího vzrůstu.

Při hmotnosti zátěžového kola 4,5 kg, váze 32 kg a délce kroku 28 cm je už na první pohled jasné, že tento trenažer je vhodný jen na lehčí trénink. Např. při rehabilitaci nebo nenáročném domácím cvičení.

Master E10 recenze

Přístroj má štíhlou konstrukci, což v nás i s ohledem na nízkou hmotnost vyvolalo obavy, jestli bude stabilní. Při cvičení se mi místy opravdu zdálo, že spoje nejsou tak pevné, jak by měly být.

Protože jde o základní model, nepřekvapí, že parametrově nevybočuje z řady. Snímač tepové frekvence je umístěný v pevných řídítkách. Jednoduchý počítač je umístěný na středové tyči. Rozměrově je menší, ale čitelnost LCD displeje je dobrá. I během cvičení jsme si dokázali přečíst údaje jako jsou čas, rychlost, ušlá vzdálenost, počet spálených kalorií a pulz.

Eliptický trenažér Master E10

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduchý, lehce přenositelný přístroj
Menší rozměry, úspora místa

Negatíva

Krátká délka kroku
Jen základní počítač

Rozměry: 130 × 65 × 157 cm (D x Š x V) ● Celková hmotnost = 32 kg ● Hmotnost zátěžového kola = 4,5 kg ● Délka kroku: 28 cm ● Nosnost = max. 100 kg ● Počet programů: -


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)