Bosch SMV6ECX69E myčka nádobí – recenze

Chytrá myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E disponuje senzory ke snímání míry naplnění a snímání úrovně znečištění nádobí. Nechybí WiFi připojení, potěší tichý provoz a efektivní mytí i sušení.

Publikované: 04.11.2021
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Bosch SMV6ECX69E

Vestavná myčka nádobí s kapacitou 14 sad nádobí, 8 programy, spotřebou 9,5 l a hlučností 39 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mít v domácnosti šikovného pomocníka, který vás zbaví špinavého nádobí, je opravdu výhrou. Nemusí to být člen domácnosti, ale velká a chytrá myčka nádobí. Tento model patří k 6. generaci myček nádobí Bosch. Kromě toho, že disponuje senzory ke snímání míry naplnění a také snímání úrovně znečištění nádobí, vás potěší i WiFi připojením a tichým provozem.

Efektivita a inovativnost

Výsledky mytí nádobí a následného sušení jsou v případě myčky nádobí Bosch SMV6ECX69E velmi příznivé. Vysoký podíl na tom, že z myčky vytahujete suché nádobí, má technologie EfficientDry, kdy po ukončení programu myčka sama otevře dveře, čímž vám dá zároveň najevo, že mycí cyklus skončil. O tom, že mycí cyklus běží, vás informuje funkce TimeLight – přímo na podlahu je promítán zbývající čas. Displej je totiž skrytý na horní straně dveří. Myčka nádobí je plně zabudovatelná do kuchyňské linky. Má standardní šířku a pojme až 14 sad nádobí. Předvolit si můžete také vlastní program s vlastní teplotou, programů je celkem osm (i program na sklo).

Bosch SMV6ECX69E recenze

Efektivita mytí je jistotou skrze technologie IntensiveZone a ExtraClean Zone. V obou případech je výhodou, že si myčka nádobí poradí i s extrémně zaschlými nečistotami. Funkce můžete velmi snadno vypnout či zapnout. O plné využití mycího prostředku se postará dávkovací asistent. Myčku můžete ovládat přes aplikaci Home Connect, a to dokonce na dálku, případně můžete aktivovat odložený start. Ovládání hlasem je možné jen v anglickém jazyce, konkrétně přes Amazon Alexa.

Variabilní a tichá myčka nádobí

Silnou stránkou myčky nádobí Bosch je vnitřní prostor. Velice se nám líbí přítomnost příborové zásuvky VarioDrawer. Do ní se vejdou například i menší espresso šálky. Zásuvka chybí kupříkladu myčce nádobí Bosch SMV2ITX16E, která je však o polovinu levnější. Horní koš můžete výškově polohovat. Ve spodním koši je šest řad sklopných trnů a dvě řady výklopných etažérů. O tom, že je myčka zapnutá, budete vědět, ovšem 39 dB je hlučnost, která vám nebude vadit, i kdybyste si chtěli zdřímnout. Motory EcoSilence Drive jsou navíc velmi úsporné – testovací mycí cykly ukázaly průměrnou spotřebu 9,5 litru.

Zkušenosti s Bosch SMV6ECX69E

Myčka nádobí má samočisticí filtrační systém a je vybavena systémem AquaStop. Velmi nás potěšila technologická výbava a také velmi účinné sušení nádobí. Spotřebitelé si pochvalují velmi tichý chod myčky, úspornost a také horní zásuvku na příbory, do které se vejdou i naběračky a jiné kuchyňské náčiní. Ovládání je maximálně jednoduché a intuitivní. Spotřebitele může odradit jen vyšší cena.

Recenze a zkušenosti s myčkou nádobí Bosch SMV6ECX69E
Zdroj: Mall.cz

Otevřená myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E

Bosch SMV6ECX69E trysky

Bosch SMV6ECX69E energetický štítek

Bosch SMV6ECX69E ovládání

Bosch SMV6ECX69E rozměry

Bosch SMV6ECX69E TimeLight

Myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E

Myčka nádobí Bosch SMV6ECX69E recenze

Bosch SMV6ECX69E zásuvka na poháre

Bosch SMV6ECX69E zásuvka na příbory

Bosch SMV6ECX69E zásuvka na talíře

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Velmi tichý chod
Automatické otevírání dveří – efektivní sušení
ExtraClean Zone

Negatíva

Vyšší cena

Typ: vestavná myčka nádobí ● Šířka: 59,8 cm ● Hloubka: 55 cm ● Počet sad nádobí: 14 ● Počet programů: 8 ● Energetická třída: D ● Spotřeba vody: 9,5 l ● Hlučnost: 39 dB ● Odložený start: ano ● Smart funkce: ano


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)