Klarstein Beefalo litinový hrnec – recenze

Oblíbený model Klarstein Beefalo nabízí různé objemy. Navíc si můžete vybrat model buď s nožičkami, nebo bez. Kapacita, kterou hrnec nabízí, dosahuje 3 litrů6 litrů nebo 8 litrů. Hrnec lze univerzálně použít k vaření v exteriéru na grilu či nad otevřeným ohněm nebo přímo v uhlících

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Klarstein Beefalo

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 6 l, hmotnost 7 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

U modelu Klarstein Beefalo máte ve srovnání s Klarstein Hotrod na výběr i modely s nožičkami. Klasický litinový hrnec Beefalo si můžete zakoupit ve třech různých velikostech (3 litry6 litrů nebo 8 litrů). Třílitrový hrnec je vhodný pro 2–4 osoby a váží cca 5 kg. Střední model s kapacitou šest litrů váží 7 kg a postačí vám pro 4–6 osob. Největší hrnec z řady Beefalo se postará o 6–8 osob a jeho váha dosahuje 9 kg. Modely se od sebe liší opět pouze kapacitou.

Klarstein Beefalo recenze

Kulatý tvar

Tento kulatý litinový hrnec se tradičně používá v jihoafrické kuchyni k vaření gulášů, eintopfů, dušených pokrmů a polévek. Hrnec Beefalo můžete univerzálně využít k vaření v exteriéru, ať už na grilu, nad otevřeným ohněm nebo přímo v uhlících. Provedení z litiny se přitom postará o optimální rozložení a uložení tepla. Na hrnci se nachází dlouhá rukojeť, která slouží k upevnění nad ohništěm. Dodáván je pouze s poklicí.

Zkušenosti s Klarstein Beefalo

Recenze modelu litinového hrnce Klarstein Beefalo jsou většinou pozitivní. Uživatelé hodnotí kvalitní a odolný materiál, který má dlouhou životnost. Hmotnost hrnce je sice vyšší než u klasických hrnců, ale o to je kvalitnější. Oceňujeme, že výrobce přišel také s typem, který má nožičky. Za minus považujeme chybějící příslušenství.

Recenze a zkušenosti s litinovým hrncem Klarstein Beefalo
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Na výběr je více velikostí
Model i s nožičkami
Kvalitní a odolný hrnec

Negatíva

Chybí příslušenství

Kapacita: 6 l ● Hmotnost: 7 kg ● Rozměry (Ø × V): 25 × 20 cm ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 22 × 16 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)