Klarstein Mount Everest sloupový ventilátor – recenze

Sloupový ventilátor má k dispozici tři rychlosti a tři provozní režimy, které se postarají o výkonné osvěžení s průtokem vzduchu maximálně 341,4 m3/h. Na výběr máte i noční a přírodní režim. Přepínatelná oscilace dokáže otáčet sloup v úhlu až 80°. Příkon 40 W chrání životní prostředí i vaši peněženku. Hlučnost dosahuje 42,3 dB. Menší hlučnost oceníte nejen v pracovních prostorech, ale také doma. Do kanceláře nebo obývacího pokoje zapadne také díky modernímu designu. Výhodou je nastavitelný časovač, se kterým lze naprogramovat vypnutí po půl hodinách, maximálně na 7,5 hodiny.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Mount Everest

Příkon 40 W, průtok vzduchu 341 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 80°, dálkové ovládání, hlučnost 42,3–63,4 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

V nižší cenové kategorii pro vás máme model Klarstein Mount Everest. Zaujme vás v případě, že hledáte ventilátor do menší místnosti s nepříliš vysokým výkonem. Jeho moderní zevnějšek jej ideálně začleňuje do kanceláře nebo obývacího pokoje. Na výběr je v bílé nebo stříbrné barvě. Ve srovnání s předchozím modelem Klarstein Skyscraper 3G má menší chladicí výkon i rozměry a hmotnost. Ta dosahuje pouze 1,8 kg, což může být výhodou i nevýhodou, zejména v případě silného chodu.

Klarstein Mount Everest recenze

Příznivý poměr cena/výkon

Má k dispozici tři rychlosti a tři provozní režimy, které se postarají o osvěžení s průtokem vzduchu 341,4 m³/h. Přepínatelná oscilace otáčí sloup zařízení o 80°, díky čemuž se vzduch v místnosti optimálně hýbe a dostane se do každého koutu. Při nízkém příkonu pouhých 40 W navíc ušetříte na energiích. Ovládání ventilátoru probíhá prostřednictvím dotykového ovládacího panelu na horní straně zařízení nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Za účelem osvěžující změny lze zařízení nastavit kromě normálního provozu i na noční nebo přírodní režim. Zatímco přírodní režim se pomocí obměny rychlosti ventilátoru postará o vítr podobný přírodnímu, noční režim vám umožní pozvolným snižováním rychlosti ventilátoru usínat při čerstvém vánku. Nechybí nastavitelný časovač, který lze naprogramovat po půl hodinách. Maximální doba činí 7,5 hodiny.

Zkušenosti s Klarstein Mount Everest

Tento sloupový ventilátor Klarstein Mount Everest doporučujeme spíše méně náročným zákazníkům. I za nižší cenu však pořídíte poměrně dobrý přístroj. Vzhledově je pěkný a také snadno ovladatelný. Díky kompaktním rozměrům nezabere mnoho místa, avšak v případě silnějšího chodu může být přístroj nestabilní. Zákazníci vyzdvihují různá nastavení, která jsou k dispozici. Opět je nevýhodou hlučnost, která se projeví hlavně při středním a silném chodu. Při nízké rychlosti je hlasitost příjemná.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Mount Everest
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká pořizovací cena
Jednoduché ovládání
Různá nastavení

Negatíva

Nestabilní
Hlasitý chod

Průtok vzduchu: 341 m3/h ● Příkon: 40 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 42,3–63,4 dB ● Oscilace: 80° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 1,8 kg ● Rozměry (Ø × V): 10,5 × 92 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)