Klarstein Highwind sloupový ventilátor – recenze

Pokud hledáte vysoce výkonný ventilátor, může vás zaujmout model Highwind od společnosti Klarstein. Jeho elegantní a prostorově úsporný design je doplněn mnoha praktickými funkcemi. Výkonem je podobný ventilátoru Skyscraper 3G. Má však jednu větší nevýhodu, na kterou si stěžuje i mnoho zákazníků. Je jí hlučný chod, který vás může rušit, a to i v případě nižších otáček.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Highwind

Příkon 45 W, průtok vzduchu 1 650 m3/h, tři rychlosti, oscilace 90°, dálkové ovládání, hlučnost 63 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Noční a přírodní režim

Za účelem cirkulace vzduchu v místnosti má věžový ventilátor k dispozici tři rychlosti, které se postarají o ochlazení. Přepínatelná oscilace zajišťuje otáčení ventilátoru o 90°, čímž se vzduchové masy optimálně hýbou i ve velkých místnostech a čerstvý vzduch se dostane do všech koutů místnosti. Jeho příkon dosahuje 45 W. Ventilátor můžete využívat kromě klasického provozu i v nočním nebo přírodním režimu. V nočním režimu se přepíná ve 30minutových intervalech na nejbližší nižší rychlost a na závěr se vypne. V přírodním režimu snižuje a zvyšuje rychlost ventilace, čímž napodobuje přirozený vítr. Svěží vzduch se k vám dostane jednoduše jen stisknutím tlačítka. Zařízení Klarstein Highwind se ovládá prostřednictvím ovládacího panelu se šesti tlačítky na horní straně zařízení nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovladače. Podsvícený LED displej vám pak zobrazuje nastavené parametry a aktuální teplotu v místnosti. Nastavitelný 12hodinový časovač lze naprogramovat, aby se ventilátor po uplynutí nastaveného času automaticky vypnul.

Klarstein Highwind recenze

Zkušenosti s Klarstein Highwind

Největším zklamáním tohoto ventilátoru je jeho vyšší hlučnost. Zmiňují ji mnozí zákazníci, a to dokonce i při nízkém výkonu a nočním režimu. Plusem je jeho vysoký výkon, funkce i jednoduché ovládání. Svým designem se hodí do kanceláře, ložnice či obývacího pokoje, ale doporučujeme jej umístit do místnosti, kde vám nebude vadit hluk. Skvělý poměr ceny a výkonu kazí jen tato větší nevýhoda.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Highwind
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Kompaktní design
Praktické funkce

Negatíva

Vysoká hlučnost

Průtok vzduchu: 1 650 m3/h ● Příkon: 45 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 63 dB ● Oscilace: 90° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 3,7 kg ● Rozměry (Ø × V): 13 × 115 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)