Klarstein Storm Tower sloupový ventilátor – recenze

O zchlazení v horkých letních dnech se postará také model Klarstein Storm Tower. Zařízení s normálním nebo přirozeným větrem vám zaručí osvěžující chlazení podle potřeby. Rychlost větru si můžete vybrat ze šesti stupňů. Přepínatelná oscilace zajišťuje optimální rozložení chladného vzduchu v úhlu 80°. Ovládat ho můžete jednoduše pomocí dálkového ovladače nebo na dotykovém panelu. Praktická je také funkce časovače. Lze nastavit od jedné do dvanácti hodin a po uplynutí času se ventilátor v závislosti na výběru vypne nebo zapne.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Storm Tower

Příkon 55 W, průtok vzduchu 252 m3/h, šest rychlostí, oscilace 80°, dálkové ovládání, hlučnost 57 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Krok vedle neuděláte ani s ventilátorem Klarstein Storm Tower. Oproti modelu Klarstein Mount Everest se sice vyznačuje ještě nižším průtokem vzduchu, ale vyniká nad ním jinými přednostmi. Má vyšší hmotnost (3,6 kg) i celkové rozměry. Jeho stabilní postavení zajišťuje pevný stojan. Díky štíhlému designu je vhodný do malých prostorů. S designem si výrobci vyhráli i u tohoto modelu a koupíte ho v černé nebo bílé barvě. Na zařízení se nachází dotykový panel, pomocí kterého můžete ventilátor ovládat. Pokud byste preferovali pohodlnější ovládání, zajistí vám ho dálkový ovladač, který je součástí balení.

Klarstein Storm Tower recenze

6 rychlostí a 3 druhy větru

Zařízení Storm Tower se normálním nebo přirozeným větrem postará o osvěžující ochlazení podle potřeby. Šest rychlostí a tři druhy větru doplňují individuální možnosti nastavení. Přepínatelná funkce oscilace zajišťuje optimální rozložení chladného vánku v úhlu 80°. Místnost je tudíž kompletně celá vychlazená. Nesmí chybět ani praktická a spolehlivá funkce časovače. Nastavit lze od jedné do dvanácti hodin a po uplynutí času se ventilátor v závislosti na výběru vypne nebo zapne. V noci zase oceníte funkci vhodnou při spánku. Z pohledu funkcí a výkonnosti je podle nás pořizovací cena vyšší. Ventilátor považujeme za průměrný produkt se základními funkcemi. Pokud tedy patříte k náročným zákazníkům, tento model nebude pro vás.

Zkušenosti s Klarstein Storm Tower

Ve spotřebitelských recenzích jsme se setkali s různými názory. Pro někoho je výkon dostatečný, ale pro některé příliš slabý. Minusový bod získává i za hlučnost v případě vyšších stupňů. Pochválit ho musíme za design a více rychlostí větru. Ovládání je jednoduché, ale mohl by disponovat větším množstvím funkcí.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Storm Tower
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Více rychlostí větru
Jednoduché ovládání
Design

Negatíva

Vyšší cena
Hlučnější chod
Méně funkcí

Průtok vzduchu: 252 m3/h ● Příkon: 55 W ● Počet rychlostí: 6 ● Hlučnost: 57 dB ● Oscilace: 80° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 3,6 kg ● Rozměry (Ø × V): 28 × 89,5 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)