Klarstein Skyscraper 3G sloupový ventilátor – recenze

Tento moderní věžový ventilátor Klarstein vás na první pohled zaujme zejména designem. Úzká konstrukce ve stylu mrakodrapů produkuje chladný, svěží vzduch i osvěžující vánek. Nejširší místo konstrukce měří pouhých 24 cm, takže se vejde do rohů pokoje. Ventilátor pohání vzduch třemi rychlostními stupni – rychlý, střední, pomalý. Ovládat ho lze prostřednictvím horního dotykového panelu nebo dálkovým ovladačem. Sloupová část ventilátoru se dokáže otáčet v 90° úhlu zleva doprava a zpět. Energetický úsporný příkon dosahuje 50 W. Nevýhodou je vyšší hlučnost.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 30.11.2022
Obsah článku:

Klarstein Skyscraper 3G

Příkon 50 W, průtok vzduchu 1 633 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 90°, dálkové ovládání, hlučnost 58,5 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Věžový ventilátor Skyscraper 3G od výrobce Klarstein zaujme svým designem, výkonem i funkcemi. Moderní design vynikne v kancelářích i obývácích, ale zároveň je dostatečně neutrální pro umístění do různě zařízených místností. Seženete jej ve třech barvách, a to v bílé, stříbrné nebo černé.

Vysoká účinnost chlazení

Tento ventilátor zajišťuje opravdu vysoký průtok vzduchu – až 1 633 m3/h. Jeho příkon dosahuje 50 W. Čerstvý vzduch se k vám může dostat ve třech rychlostech (vysoká, střední, nízká). Přepínatelná oscilace otáčí sloupovou část ventilátoru v 90° úhlu zleva doprava a zpět. To zajišťuje nasměrování proudu vzduchu do celé místnosti. Vyzdvihujeme také to, že ventilátor dokáže díky integrovanému filtru zlepšit kvalitu vzduchu. Ten je snadno vyjímatelný a omyvatelný pod tekoucí vodou. Vzduch čistí od prachu a částeček nečistot.

Klarstein Skycraper 3G recenze

Doplňkové funkce a režimy

Ventilátor disponuje také nočním režimem a režimem přírodního vánku. Noční režim zajišťuje provoz ventilátoru při nejnižší rychlosti po dobu 30 minut. Výhodou je i zabudovaná funkce časovače, která umožňuje zapnutí a vypnutí ventilátoru po vámi zvolené době. Maximální horní hranice odloženého vypnutí činí osm hodin. Dostáváme se ještě k ovládání, které je zajištěno dálkovým ovladačem nebo dotykovým panelem. Podsvícený displej na zařízení informuje o nastaveních a aktuální teplotě. U tohoto modelu počítejte s vyšší hlučností, která dosahuje 58,5 dB. Během dne nemusí být ventilátor rušivý, avšak večer by už mohl být větší hluk obtěžující.

Nižší pořizovací cena za nižší výkon

Pokud máte pocit, že je pro vás Skyscraper 3G příliš výkonný, sáhněte po modelu Klarstein Skyscraper 2G za nižší pořizovací cenu. S průtokem vzduchu 820 m3/h k vám přivede čerstvý vzduch ve třech rychlostech. Oscilace otáčí sloupovou část v úhlu 60°. Jeho design i funkce jsou stejné jako u modelu Skyscraper 3G. Rovněž disponuje časovačem, zabudovaným filtrem, a navíc i zásobníkem na aroma. Z hlediska velikosti i hmotnosti je o něco menší. Ovládání probíhá  taktéž pomocí dálkového ovladače nebo prostřednictvím dotykového panelu.

Sloupový ventilátor Klarstein Skyscraper 3G

Zkušenosti s Klarstein Skyscraper 3G

U ventilátorů Klarstein z řady Skyscraper jsme se setkali s převážně pozitivními ohlasy. Spotřebitelé tento model hodnotí jako výborný z hlediska poměru ceny a kvality. Vyzdvihují funkčnost chlazení, dálkové ovládání a všechny přidané funkce. Hezký design a možnost výběru barvy umocní zážitek z chlazení. Jediným nedostatkem u obou modelů je vyšší hlučnost.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Skyscraper 3G
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký průtok vzduchu
Design
Doplňkové funkce

Negatíva

Vyšší hlučnost

Průtok vzduchu: 1 633 m3/h ● Příkon: 50 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 58,5 dB ● Oscilace: 90° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 4,3 kg ● Rozměry (Ø × V): 24 × 92 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)