Klarstein Skyscraper 3G sloupový ventilátor – recenze

Tento moderní věžový ventilátor Klarstein vás na první pohled zaujme zejména designem. Úzká konstrukce ve stylu mrakodrapů produkuje chladný, svěží vzduch i osvěžující vánek. Nejširší místo konstrukce měří pouhých 24 cm, takže se vejde do rohů pokoje. Ventilátor pohání vzduch třemi rychlostními stupni – rychlý, střední, pomalý. Ovládat ho lze prostřednictvím horního dotykového panelu nebo dálkovým ovladačem. Sloupová část ventilátoru se dokáže otáčet v 90° úhlu zleva doprava a zpět. Energetický úsporný příkon dosahuje 50 W. Nevýhodou je vyšší hlučnost.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Skyscraper 3G

Příkon 50 W, průtok vzduchu 1 633 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 90°, dálkové ovládání, hlučnost 58,5 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Věžový ventilátor Skyscraper 3G od výrobce Klarstein zaujme svým designem, výkonem i funkcemi. Moderní design vynikne v kancelářích i obývácích, ale zároveň je dostatečně neutrální pro umístění do různě zařízených místností. Seženete jej ve třech barvách, a to v bílé, stříbrné nebo černé.

Vysoká účinnost chlazení

Tento ventilátor zajišťuje opravdu vysoký průtok vzduchu – až 1 633 m3/h. Jeho příkon dosahuje 50 W. Čerstvý vzduch se k vám může dostat ve třech rychlostech (vysoká, střední, nízká). Přepínatelná oscilace otáčí sloupovou část ventilátoru v 90° úhlu zleva doprava a zpět. To zajišťuje nasměrování proudu vzduchu do celé místnosti. Vyzdvihujeme také to, že ventilátor dokáže díky integrovanému filtru zlepšit kvalitu vzduchu. Ten je snadno vyjímatelný a omyvatelný pod tekoucí vodou. Vzduch čistí od prachu a částeček nečistot.

Klarstein Skycraper 3G recenze

Doplňkové funkce a režimy

Ventilátor disponuje také nočním režimem a režimem přírodního vánku. Noční režim zajišťuje provoz ventilátoru při nejnižší rychlosti po dobu 30 minut. Výhodou je i zabudovaná funkce časovače, která umožňuje zapnutí a vypnutí ventilátoru po vámi zvolené době. Maximální horní hranice odloženého vypnutí činí osm hodin. Dostáváme se ještě k ovládání, které je zajištěno dálkovým ovladačem nebo dotykovým panelem. Podsvícený displej na zařízení informuje o nastaveních a aktuální teplotě. U tohoto modelu počítejte s vyšší hlučností, která dosahuje 58,5 dB. Během dne nemusí být ventilátor rušivý, avšak večer by už mohl být větší hluk obtěžující.

Nižší pořizovací cena za nižší výkon

Skyscraper 3G s průtokem vzduchu 820 m3/h k vám přivede čerstvý vzduch ve třech rychlostech. Oscilace otáčí sloupovou část v úhlu 60°. Jeho design i funkce jsou stejné jako u modelu Skyscraper 3G. Rovněž disponuje časovačem, zabudovaným filtrem, a navíc i zásobníkem na aroma. Z hlediska velikosti i hmotnosti je o něco menší. Ovládání probíhá  taktéž pomocí dálkového ovladače nebo prostřednictvím dotykového panelu.

Sloupový ventilátor Klarstein Skyscraper 3G

Zkušenosti s Klarstein Skyscraper 3G

U ventilátorů Klarstein z řady Skyscraper jsme se setkali s převážně pozitivními ohlasy. Spotřebitelé tento model hodnotí jako výborný z hlediska poměru ceny a kvality. Vyzdvihují funkčnost chlazení, dálkové ovládání a všechny přidané funkce. Hezký design a možnost výběru barvy umocní zážitek z chlazení. Jediným nedostatkem u obou modelů je vyšší hlučnost.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Skyscraper 3G
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký průtok vzduchu
Design
Doplňkové funkce

Negatíva

Vyšší hlučnost

Průtok vzduchu: 1 633 m3/h ● Příkon: 50 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 58,5 dB ● Oscilace: 90° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 4,3 kg ● Rozměry (Ø × V): 24 × 92 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)