Klarstein IceTower sloupový ventilátor – recenze

Stojanový ventilátor Klarstein IceTower má kromě tří rychlostních režimů také tři různé ventilační režimy. Kromě klasického režimu je k dispozici také „přírodní“ a obzvláště tichý režim „spánek“. Volitelně přepínatelná oscilační funkce ventilátoru rozmisťuje čerstvý vánek v 60° úhlu. Nastavitelný časovač lze použít k automatickému vypnutí po jedné až sedmi hodinách. Model Klarstein IceTower se ovládá prostřednictvím elegantního dotykového ovládacího panelu na vrchu zařízení nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovladače. Velký LED displej zobrazuje nastavené parametry i režimy pomocí snadno srozumitelných piktogramů.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein IceTower

Příkon 45 W, průtok vzduchu 468 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 60°, dálkové ovládání, hlučnost 45 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Smart verze

Společnost Klarstein přišla na trh i s inovativním modelem IceTower Smart. S tímto ventilátorem si během horkých dní můžete pohodlně užívat čerstvý vánek a zařízení přitom komfortně ovládat odkudkoli. Díky svému smartphonu máte kontrolu nad všemi nastaveními tohoto efektivního sloupového ventilátoru. Kromě této možnosti jej můžete ovládat i prostřednictvím dotykové ovládací plochy nebo pomocí dálkového ovladače. Designově je stejný jako klasický IceTower. Oba modely také disponují stejnými funkcemi a parametry. Můžete si zvolit tři intenzity foukání i tři režimy. Kromě toho je tento ventilátor otočný o 60°, díky čemuž může vzduch šířit po stranách místnosti. Nevýhodou je hlasitější chod. Při nočním režimu by měl být přístroj obzvláště tichý. Na závěr dodáme, že oba modely mají nízkou spotřebu energie – 45 wattů.

Klarstein IceTower recenze

Zkušenosti s Klarstein IceTower

Recenze spotřebitelů napovídají, že se jedná o kvalitní ventilátor s dostatečným výkonem. Pozornost poutá zejména smart model. Ovládání pomocí aplikace je jednoduché a usnadní vám používání. Z hlediska designu je rovněž vyhovující a zapadne do každého prostředí. Jedinou nevýhodou, na kterou si zákazníci stěžují, je hlasitější chod. My za nedostatek považujeme i menší úhel oscilace.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein IceTower
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výkonnost ventilátoru
Režimy a funkce

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Menší úhel oscilace
Hlasitější chod

Průtok vzduchu: 438 m3/h ● Příkon: 45 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 45 dB ● Oscilace: 60° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 4,2 kg ● Rozměry (Ø × V): 30 × 104 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)