Klarstein Mana Peak sloupový ventilátor – recenze

I navzdory nízké pořizovací ceně splňuje model Klarstein Mana Peak vše, co má splňovat správný ventilátor. Zaujme také elegantním designem a možností výběru ze dvou barevných provedení.

Publikované: 09.08.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Mana Peak

Příkon 50 W, průtok vzduchu 442,8 m3/h, tři rychlosti a režimy, oscilace 80°, dálkové ovládání, hlučnost 41,5 dB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vše v jednom

Výkonné a prostorově úsporné zařízení má k dispozici tři rychlosti a tři provozní režimy, které se postarají o osvěžení s průtokem vzduchu 442,8 m³/h. Přepínatelná oscilace dokáže otáčet sloup zařízení o 80°. Za účelem osvěžující změny lze zařízení nastavit i na noční nebo přírodní režim, kterými disponují všechny sloupové ventilátory Klarstein. Ovládat ho lze prostřednictvím dotykového ovládacího panelu na horní straně zařízení nebo pohodlně pomocí dodávaného dálkového ovladače. Nastavitelný časovač lze naprogramovat po půl hodinách, maximálně však na 7,5 hodiny. Oceňujeme tichý režim, který nebývá samozřejmostí. Na závěr získává další plusový bod za šetření energie. Při nízkém příkonu 50 W v nepřetržitém provozu chrání nejen peněženku, ale také životní prostředí.

Klarstein Mana Peak recenze

Zkušenosti s Klarstein Mana Peak

Sice tento model neřadíme k nejvýkonnějším zařízením, jeho výběr je však zlatou střední cestou. Pokud ovšem patříte k náročným zákazníkům, pak vás tento model nemusí zaujmout. My jej z hlediska poměru ceny a výkonu hodnotíme pozitivně. Nabízí všechny důležité funkce, které by měl ventilátor mít, a navíc za přijatelnou cenu. Zákazníci vyzdvihují design, jednoduchost ovládání a také celkový chod přístroje, který je opravdu tichý.

Recenze a zkušenosti se sloupovým ventilátorem Klarstein Mana Peak
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Tichý chod
Všechny důležité funkce
Nízká pořizovací cena

Negatíva

Slabší průtok vzduchu

Průtok vzduchu: 442,8 m3/h ● Příkon: 50 W ● Počet rychlostí: 3 ● Hlučnost: 41,5 dB ● Oscilace: 80° ● Dálkové ovládání: ano ● Hmotnost: 1,7 kg ● Rozměry (Ø × V): 11 × 79,5 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)