Philips HR1922 odstředivý odšťavňovač – recenze

Prémiový odstředivý odšťavňovač Philips HR1922 s výkonným elektromotoremObjem nádoby na dužinu je 2,1 litru, nádoba na šťávu je litrová. Technologie QuickClean zajišťuje snadné čištění. Výpust je vybavena systémem AntiDrip.

Publikované: 20.12.2021
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Philips HR1922

Příkon 1 200 W, 2 rychlosti, 2,1litrová nádoba na odpad, litrová nádoba na šťávu, nerezové mikrosítko, funkce rychlého čištění QuickClean.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Prémiový odstředivý odšťavňovač se díky výkonu a technologiím může chlubit vysokou výtěžností. Philips nezapřel ani kvalitu zpracování a robustní nerezové tělo působí velmi odolně. Plusem je také funkce rychlého čištění QuickClean a možnost mýt odnímatelné části v myčce nádobí. Určitě vás o kvalitách přesvědčí i tichý chod a snadná obsluha.

Vysoká efektivita a snadná údržba

Odšťavňovač se vyznačuje výkonným elektromotorem a díky tomu i zvýšenou výtěžností oproti ostatním odstředivým odšťavňovačům. Model Philips HR1922 využívá systém FiberBoost. Díky tomu si při odšťavňování můžete zvolit, zda chcete čirou a řídkou šťávu, nebo šťávu zahuštěnou kousky dužiny. Elektromotor produkuje výkon 1 200 W a pracuje při vysokých otáčkách. Velmi se nám líbí také široký plnicí otvor o průměru 80 mm. Obsluha je jednoduchá, nicméně pokud chcete vyprázdnit nádobu na dužinu, jejíž objem je 2,1 litru, musíte přístroj rozebrat, sběrná nádoba je totiž až pod úrovní nerezového mikrosítka.

Philips HR1922 recenze

Nádoba na šťávu má objem rovných 1 000 ml. Díky jednoduchému rozebírání se přístroj snadno čistí. Využít můžete také technologii QuickClean, kdy stačí do odšťavňovače nalít trochu vody a spustit, vytvoří se vodní fontána a většina nečistot je odstraněna. Výpust je vybavena systémem AntiDrip. Přístroj určitě zaujme také designem. Celosvětově jde o jeden z nejlépe hodnocených odstředivých odšťavňovačů.

Zkušenosti s Philips HR1922

Mimořádně výkonný odšťavňovač s vysokou výtěžností a tichým chodem. Využívá unikátní technologii FiberBoost, kdy si můžete vychutnat čirou šťávu bez dužiny nebo krémovou konzistenci s kousky ovoce či zeleniny. Nerezová konstrukce je robustní a kvalitou v mnohém připomíná odstředivý odšťavňovač Sage BJE 410. Zařízení se jednoduše rozebírá a myjePrůměr plnicího otvoru je až 80 mm. Potenciálního zákazníka může odradit jen vyšší cena.

Recenze a zkušenosti s odšťavňovačem Philips HR1922
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměrně tichý chod
Robustní a kvalitní konstrukce
Vyšší výtěžnost při odšťavňování

Negatíva

Vysoká cena

Příkon: 1 200 W ● Počet rychlostí: 2 ● Objem nádoby na šťávu: 1 l ● Objem nádoby na odpad: 2,1 l ● Hmotnost: 4,7 kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)