Sage BJE410 odstředivý odšťavňovač – recenze

Kvalitní a výkonný odšťavňovač s odstředivým mechanismem s výkonem elektromotoru až 1 200 W. Zařízení sice váží až 6 kg, ale mohou za to kvalitní materiály a nerezová konstrukce. Zařízení se vyznačuje vysokou efektivitou – výtěžností šťávy. Komponenty lze mýt v myčce nádobí, a to včetně nerezového mikrosítka. Nádoba na dužinu má až 3 litry. Objem nádoby na šťávu je 1 litr. Odšťavňovač Sage je stavěný ke každodennímu používání.

Publikované: 20.12.2021
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Sage BJE410

Příkon 1 200 W, dvě rychlosti, 3litrová nádoba na odpad, litrová nádoba na šťávu, nerezová konstrukce.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Možná i vy hledáte odšťavňovač, který vám ráno rychle a bez komplikací připraví kvalitní šťávu přímo do sklenice. Odšťavňovač Sage BJE 410 je přesně tím modelem, který je určený ke každodennímu používání. Je sice těžší, ale má výkonný elektromotor se dvěma rychlostmi a kvalitní nerezové tělo včetně unikátního nerezového mikrosítka.

Rychlost, výkon a luxusní zjev

Kvalitní odšťavňovač australského výrobce na trhu boduje zejména kvalitou zpracování. Použity jsou jednak odolné BPA plasty, které jsou nezávadné, ale především kovové nerezové tělo je předpokladem delší životnosti. Podstavec má ​​protiskluzovou úpravu. Práce s odšťavňovačem je maximálně jednoduchá a příprava šťávy rychlá. Na výkonný, 1 200W elektromotor si stěžovat určitě nebudete, navíc máte k dispozici dvě rychlosti. Velmi potěšující je také tichý chod, kterým se Sage prezentuje. Bezpečnostní systém zamezuje spuštění, pokud nádoba není utěsněná. Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí.

Sage BJE410 recenze

Výrobce avizuje, že díky nerezovému mikrosítku se speciálním tvarem a otvorem pro odkapávání šťávy v jeho středu je výtěžnost vyšší minimálně o 20 procent. Kapacita nádoby na šťávu má objem jeden litr a má také praktické měřítko. Nerezové nože sekáním surovin vytvářejí odpad, který putuje do sběrné nádoby o objemu tři litry. Nemusíte se tak zabývat průběžným vyprazdňováním. Nádoba je umístěna externě a není třeba nic rozebírat. Plnicí otvor je podle zákazníků dostatečně široký a s obsluhou jsou velice spokojení.

Zkušenosti s Sage BJE410

Výkonný odstředivý odšťavňovač Sage již na první pohled působí kvalitním dojmem. Ten podtrhuje i kvalita zpracování a odolné nerezové tělo. Odšťavňovač disponuje vysokým výkonem a dokáže si poradit i s většími kusy ovoce či zeleniny. Navzdory větším rozměrům se snadno udržuje a čistí. Od zákazníků má řadu příznivých referencí. Ve srovnání s levnějším odšťavňovačem Sencor SJE 741SS má několikanásobně větší výtěžnost. Nádoba na odpad má až 3 litry. Nepatří však k úplně nejlevnějším.

Recenze a zkušenosti s odšťavňovačem Sage BJE410
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoká výtěžnost
Dostatečný výkon a tichý chod
Kvalita zpracování a jednoduchá obsluha

Negatíva

Vyšší cena

Příkon: 1 200 W ● Počet rychlostí: 2 ● Objem nádoby na šťávu: 1 l ● Objem nádoby na odpad: 3 l ● Hmotnost: 6 kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)