Reolink Argus PT kamera na dům – recenze

IP kamera (síťová kamera) na dům Reolink Argus PT je specifickým modelem, který disponuje integrovaným akumulátorem a také možností dobíjení solárním panelem reolink (není součástí dodávky). Domovní kamera má UHD rozlišení a disponuje motorizovaným otáčením i velmi kvalitním nočním viděním.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 22.06.2022
Obsah článku:

Reolink Argus PT

UHD rozlišení, odolnost IP65, pohybový senzor, mikrofon a reproduktor, IR přísvit do 33 m, paměťová karta – max. 128 GB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bezdrátová motorizovaná kamera na dům Reolink patří na našem trhu k dražším modelům, které nabízí vysokou kvalitu záznamu. Rozlišení 2 560 × 1 440 px poskytuje velmi detailní zobrazení a využívá CMOS senzor Starlight. WiFi kamera umožňuje bezdrátové připojení k síti. LAN vstup není k dispozici. PIR senzory pohybu dokážou v reálném čase velmi chytře detekovat, pokud se na záběrech odehrává nějaká aktivita. Integrován je mikrofon i reproduktor, lze proto i obousměrně komunikovat. Prostřednictvím reproduktoru lze aktivovat zvukovou výstrahu. Přes aplikaci Reolink můžete dostávat notifikace a upozornění v případě, že je aktivujete.

Široký zorný úhel

Kamera má široký zorný úhel, a to až 140°. Velkou výhodou je právě motorizované otáčení na dálku. Můžete tak pole rozšířit a sledovat prostor v rozpětí až 355° horizontálně a 140° vertikálně. Perfektní funkcí je také šestinásobný optický zoom. Kamera má také slot na paměťovou kartu s kapacitou maximálně 128 GB. Využít můžete také službu Reolink Cloud. Živý přenos máte díky připojení k síti kdykoli k dispozici. Reolink Argus PT podporuje operační systémy iOS, Android i Windows či Mac.

Reolink Argus PT recenze

Solární nabíjení i integrovaný akumulátor

Specifikem této kamery je právě způsob napájení. Kamera disponuje dobíjecí baterií s kapacitou 6 500 mAh. Výrobce neuvádí výdrž baterie při provozu. Kameru můžete napájet i pomocí klasického adaptéru (5 V / 2 A). Další zajímavostí je, že lze ke kameře dokoupit solární panel Reolink, díky němuž se kamera stane naprosto nezávislou na elektrické síti, zároveň dokáže energii uchovávat.

Noční vidění u tohoto modelu je velmi povedené. Pro noční záznamy má kamera integrované infračervené LED diody, které dostatečně osvětlí potřebné záběry. Konstrukce kamery odolá vodě i prachu, zvládne i mrazy do minus 10 °C. Při nižších teplotách by se mohly dostavit problémy s otáčením objektivu. Statické záběry však problémem nejsou.

Mezi recenzemi lze najít převážně pozitivní hodnocení. Mnozí si stěžují jen na vysokou cenu. Kamera však nabízí vysokou kvalitu obrazu, spolehlivý přenos signálu a také několik možností napájení. Spotřebitele zajímá i možnost dokoupení solárního panelu Reolink Go PT. Ten je poměrně drahou záležitostí. Přesto lze využít klasické napájení a akumulátor funguje jako záložní zdroj. Velkou výhodou je z našeho pohledu také motorizované otáčení. Reolink Argus PT disponuje šestinásobným zoomem a horizontální záběry pokrývají až 355° zorné pole.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Reolink Argus PT
Zdroj: Heureka.cz

Kvalita konstrukce je na vysoké úrovni a solidní je i zpracování samotných částí. Montáž je jednoduchá, stejně tak i ovládání prostřednictvím aplikace Reolink. Zákazníci chválí noční záběry a opomenout nelze ani možnost obousměrné komunikace díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Motorizované otáčení nabízí i levnější venkovní kamera Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Reolink Argus PT na Alze
Zdroj: Alza.sk

Klady a Zápory

K dispozici je solární napájení + vestavěný akumulátor
Motorizované otáčení kamery
Akustická výstraha při detekci pohybu

Vyšší pořizovací cena

Venkovní kamera na dům Reolink Argus PT

Kamera na dům Reolink Argus PT recenze

Kamera na dům Reolink Argus PT

Rozlišení: 2 560 × 1 440 px – UHD ● Noční vidění: ano – IR přísvit do 33 metrů ● Paměťová karta: ano – max. 128 GB ● WiFi: ano ● LAN: ne ● Odolnost: IP65 ● Pohybový senzor: ano ● Mikrofon: ano ● Reproduktor: ano


Testované produkty

Hodnocení:
(82.2%)