Reolink Argus PT kamera na dům – recenze

IP kamera (síťová kamera) na dům Reolink Argus PT je specifickým modelem, který disponuje integrovaným akumulátorem a také možností dobíjení solárním panelem reolink (není součástí dodávky). Domovní kamera má UHD rozlišení a disponuje motorizovaným otáčením i velmi kvalitním nočním viděním.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Reolink Argus PT

UHD rozlišení, odolnost IP65, pohybový senzor, mikrofon a reproduktor, IR přísvit do 33 m, paměťová karta – max. 128 GB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Bezdrátová motorizovaná kamera na dům Reolink patří na našem trhu k dražším modelům, které nabízí vysokou kvalitu záznamu. Rozlišení 2 560 × 1 440 px poskytuje velmi detailní zobrazení a využívá CMOS senzor Starlight. WiFi kamera umožňuje bezdrátové připojení k síti. LAN vstup není k dispozici. PIR senzory pohybu dokážou v reálném čase velmi chytře detekovat, pokud se na záběrech odehrává nějaká aktivita. Integrován je mikrofon i reproduktor, lze proto i obousměrně komunikovat. Prostřednictvím reproduktoru lze aktivovat zvukovou výstrahu. Přes aplikaci Reolink můžete dostávat notifikace a upozornění v případě, že je aktivujete.

Široký zorný úhel

Kamera má široký zorný úhel, a to až 140°. Velkou výhodou je právě motorizované otáčení na dálku. Můžete tak pole rozšířit a sledovat prostor v rozpětí až 355° horizontálně a 140° vertikálně. Perfektní funkcí je také šestinásobný optický zoom. Kamera má také slot na paměťovou kartu s kapacitou maximálně 128 GB. Využít můžete také službu Reolink Cloud. Živý přenos máte díky připojení k síti kdykoli k dispozici. Reolink Argus PT podporuje operační systémy iOS, Android i Windows či Mac.

Reolink Argus PT recenze

Solární nabíjení i integrovaný akumulátor

Specifikem této kamery je právě způsob napájení. Kamera disponuje dobíjecí baterií s kapacitou 6 500 mAh. Výrobce neuvádí výdrž baterie při provozu. Kameru můžete napájet i pomocí klasického adaptéru (5 V / 2 A). Další zajímavostí je, že lze ke kameře dokoupit solární panel Reolink, díky němuž se kamera stane naprosto nezávislou na elektrické síti, zároveň dokáže energii uchovávat.

Noční vidění u tohoto modelu je velmi povedené. Pro noční záznamy má kamera integrované infračervené LED diody, které dostatečně osvětlí potřebné záběry. Konstrukce kamery odolá vodě i prachu, zvládne i mrazy do minus 10 °C. Při nižších teplotách by se mohly dostavit problémy s otáčením objektivu. Statické záběry však problémem nejsou.

Mezi recenzemi lze najít převážně pozitivní hodnocení. Mnozí si stěžují jen na vysokou cenu. Kamera však nabízí vysokou kvalitu obrazu, spolehlivý přenos signálu a také několik možností napájení. Spotřebitele zajímá i možnost dokoupení solárního panelu Reolink Go PT. Ten je poměrně drahou záležitostí. Přesto lze využít klasické napájení a akumulátor funguje jako záložní zdroj. Velkou výhodou je z našeho pohledu také motorizované otáčení. Reolink Argus PT disponuje šestinásobným zoomem a horizontální záběry pokrývají až 355° zorné pole.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Reolink Argus PT
Zdroj: Heureka.cz

Kvalita konstrukce je na vysoké úrovni a solidní je i zpracování samotných částí. Montáž je jednoduchá, stejně tak i ovládání prostřednictvím aplikace Reolink. Zákazníci chválí noční záběry a opomenout nelze ani možnost obousměrné komunikace díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Motorizované otáčení nabízí i levnější venkovní kamera Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Reolink Argus PT na Alze
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

K dispozici je solární napájení + vestavěný akumulátor
Motorizované otáčení kamery
Akustická výstraha při detekci pohybu

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Rozlišení: 2 560 × 1 440 px – UHD ● Noční vidění: ano – IR přísvit do 33 metrů ● Paměťová karta: ano – max. 128 GB ● WiFi: ano ● LAN: ne ● Odolnost: IP65 ● Pohybový senzor: ano ● Mikrofon: ano ● Reproduktor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(82.4%)