Reolink E1 Outdoor kamera na dům – recenze

Jedná se o model z vyšší cenové třídy, který se prezentuje vysoce kvalitním objektivem s QHD rozlišením (5 Mpx) a stejně kvalitním nočním viděním. Aplikace Reolink umožňuje individuální nastavení. PIR pohybové senzory se vyznačují ultimátní detekcí objektů. Kamera na dům s nočním viděním umožňuje také trojnásobný zoom a motorizované otáčení objektivu.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Reolink E1 Outdoor

QHD rozlišení, odolnost IP65, pohybový senzor, mikrofon a reproduktor, noční vidění, paměťová karta – max. 256 GB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Venkovní kompaktní kamera je účinným bezpečnostním prvkem, který vám nabízí celou řadu možností zabezpečení. V první řadě jde o kvalitní záznam s QHD rozlišením (2 560 × 1 920 px). Objektiv navíc snímá velmi široké zorné pole, přičemž přes aplikaci Reolink můžete využít také trojnásobný zoom a natáčet kameru horizontálně o 355° a vertikálně o 50°. Díky tomu je zorné pole kamery velmi široké. Komunikace probíhá prostřednictvím WiFi připojení nebo přes síťový kabel LAN, který je součástí balení. Záznam se ukládá do paměti bezpečnostní kamery na microSD kartu (max. 256 GB) nebo na cloudové úložiště aplikace Reolink.

Systém pohybových senzorů

Skvěle vypadají noční záběry z kamery. Nechybí noční režim. Noční vidění s IR přísvitem má reálný dosah kolem 10 až 15 metrů. Kamera je vybavena reflektory, které se mohou aktivovat v noci při detekování pohybu. V takovém případě prostor skvěle osvětlí a působí i jako zastrašovací element. Kamera Reolink E1 Outdoor je vybavena systémem pohybových senzorů, které dokážou rozlišovat osoby, vozidla nebo zvířata (auto tacking). Nehrozí tak žádná planá poplašná oznámení. Kamera na domě přesně ví, kdy vám poslat oznámení na chytrý telefon podle toho, jaká individuální nastavení provedete.

Reolink E1 Outdoor recenze

Zvukový alarm a spolehlivá aplikace

WiFi kamera spolu s chytrou detekcí pohybu dokáže spustit i zvukový alarm a upozornit tak na aktivitu, čímž dokáže zastrašit delikventy. Spolu s alarmem se mohou aktivovat bodové LED reflektory. Díky vestavěnému mikrofonu kamera také nahrává zvuk. Integrován je i reproduktor, tudíž je umožněna obousměrná komunikace s návštěvou. Zařízení je kompatibilní s hlasovými asistenty od Googlu a Amazonu. Díky aplikaci Reolink máte k dispozici vzdálený přístup ke kameře. Můžete tak být na dovolené v Chorvatsku nebo v Austrálii a v případě aktivní sítě sledovat, jaká je aktuální situace u vás doma. Kamera disponuje odolností IP65, zvládne tak déšť, sníh, vítr, prach i mrazy až do minus 30 °C. Klienta Reolink lze používat s OS Android i iOS.

Názory zákazníků jsou pozitivní, přestože jich na našem trhu není k dispozici mnoho. V zahraničí spotřebitelé chválí kvalitu záznamu a perfektní noční vidění. Velmi často zmiňují i ​​oznámení, která nejsou nadměrná. Kamera pohyb detekuje velmi přesně, a proto ví, kdy je vhodné upozornění zaslat. Noční záběry jsou barevné a zároveň velmi detailní. Reálný dosah snímání v noci je cca 10 až 15 metrů. Zákazníci velmi často využívají natáčení kamery v horizontálním i vertikálním směru, které lze provádět na dálku.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Reolink E1 Outdoor
Zdroj: Alza.cz

Kritika směřuje jen k vyšší pořizovací ceně. Je však potřeba brát v úvahu, že kamera nabízí opravdu vysokokvalitní záznam. Bezpečnostní kamera má integrovaný mikrofon i reproduktor. Aktivovat lze alarm i světelnou signalizaci. Záznam se ukládá na microSD kartu nebo cloudové úložiště. Vyzdvihnout je třeba také kvalitní a odolnou konstrukci. Problémem není ani stabilita WiFi signálu, což je zásluhou dvoupásmové WiFi – 2,4 GHz a 5 GHz (resp. 5,8 GHz). Pokud je cena tím, co vás dokáže odradit, určitě doporučujeme WiFi kameru na dům Dahua Imou IPC-S42FP s motorizovaným otáčením, nočním viděním a kvalitním záznamem (4Mpx objektiv).

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Optický zoom a motorizované otáčení
Vysoká kvalita záznamu
Přesná detekce objektů

Negatíva

Vyšší pořizovací cena

Rozlišení: 2 560 × 1 920 px – QHD ● Noční vidění: ano – IR přísvit ● Paměťová karta: ano – max. 256 GB ● WiFi: ano ● LAN: ano ● Odolnost: IP65 ● Pohybový senzor: ano ● Mikrofon: ano ● Reproduktor: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(81.2%)