Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1 kamera na dům – recenze

Velmi dobrou volbu představuje model exteriérové ​​kamery na dům Ezviz s WiFi připojením. Nechybí ani pohybové senzory a také slot na paměťovou kartu. Rozlišení záběrů je 1 920 × 1 080 px a kamera má integrované i IR –infračervené přisvětlování.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1

Full HD rozlišení, odolnost IP65, pohybový senzor, mikrofon, noční vidění, paměťová karta – max. 256 GB.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Full HD rozlišení už dnes nepatří k těm nejvyšším, nicméně kvalita obrazu je více než dostatečná. Velikost záběrů neukrajuje tolik místa z paměťové karty, kterou lze používat jako externí úložištěCloudové úložiště je samozřejmě také jedna z možností. Maximální kapacita microSD karty je 256 GB. Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1 dokáže komunikovat bezdrátově pomocí WiFi sítě nebo lze využít LAN vstup k přímému zapojení do sítě. Chytrý noční režim má až tři režimy, vedle černobílého i barevný a využívat můžete také režim AI – kamera v automatickém režimu začne nahrávat a zapne i přisvětlovací reflektory v okamžiku, kdy senzory zaznamenají pohyb.

Mikrofon ano, reproduktor ne

Klíčovou vlastností tohoto modelu je samotná aplikace Ezviz, která vám umožňuje kameru ovládat. Aplikace je kompatibilní s operačními systémy iOS, Windows i Android. Obraz můžete sledovat živě, i když se budete nacházet na druhém konci planety. Kamera má kromě osvětlení, které může použít jako zastrašovací prvek, vestavěný také mikrofon, takže dokáže nahrávat zvuk. Hlasová komunikace však není možná, protože kamera nedisponuje reproduktorem.

Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1 recenze

Motorizované natáčení objektivu

Velmi výrazným prvkem, který napomáhá při monitorování prostoru, je motorizované natáčení objektivu. Přístroj můžete natáčet horizontálně i vertikálně a můžete tak zvětšovat zorné pole, které je v záběru, a stejně tak měnit sklon, pod kterým kamera natáčí. Veškerá individuální nastavení včetně nočního režimu můžete provádět v aplikaci Ezviz. Pozorovací úhly jsou v rozpětí 352° horizontálně a 95° vertikálně. Výhodou je právě fakt, že vše, co se děje u vás doma, můžete pozorovat na dálku.

Menší nedostatky detekce pohybu se dostavily jen při horším osvětlení, zákazníci kritizovali také přílišnou citlivost kamery na létající hmyz. Celkové zpracování kamery je velmi odolné (IP65). Problémem není déšť, mráz ani sníh. Odolává i přímému světlu a nemusí být krytá.

Zkušenosti s Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1

Odolný monitorovací systém Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1 nemá výraznější nedostatky. Cenou ho lze řadit ke kamerám střední třídy, které splní nároky běžného spotřebitele. Kamera disponuje Full HD rozlišením, na které si spotřebitelé nestěžují, přestože jsou na trhu i levnější domovní kamery jako Xiaomi Imilab EC3, které disponují 2K kvalitou obrazu. Dominantou recenzovaného modelu je motorizované otáčení objektivu, podobně jako v případě Dahua Imou IPC-S42FP. Spotřebitelům však občas vadí citlivý pohybový senzor, který notifikacemi upozorňuje i na létající hmyz. Jedná se však o menší nedostatek.

Recenze a zkušenosti s kamerou na dům Ezviz CS-C8C-A0-3H2WFL1
Zdroj: Heureka.cz

Montáž i zapojení kamery jsou jednoduchou záležitostí i pro méně zručné kutily. Konstrukce kamery je poměrně robustní a odolná. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat samotné natáčení kamery, ale také můžete určit, kdy se zapne světelná signalizace nebo který noční režim chcete mít aktivní (barevný/černobílý). V celkovém součtu spotřebitelé kameru chválí.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Motorizované natáčení objektivu na dálku
Jednoduché nastavení a obsluha
Kvalitní konstrukce

Negatíva

Občasný falešný poplach

Rozlišení: 1 920 × 1 080 px – Full HD ● Noční vidění: ano – IR přísvit ● Paměťová karta: ano – max. 256 GB ● WiFi: ano ● LAN: ano ● Odolnost: IP65 ● Pohybový senzor: ano ● Mikrofon: ano ● Reproduktor: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(79%)