Tristar BP-2637 palačinkovač – recenze

Palačinkovač Tristar BP-2637 je velmi zajímavý model. Už na první pohled působí robustně a designově. Vyznačuje se vcelku vysokým výkonem, klasickým průměrem plotýnky a plynulou regulací teploty. Pozitivně vnímáme také praktické a bezpečnostní prvky, jako jsou protiskluzové nožičky či úložný prostor na napájecí kabel. Plusem je rovněž přiměřená pořizovací cena.

Publikované: 12.08.2022
Aktualizované: 13.01.2023
Obsah článku:

Tristar BP-2637

Elektrický palačinkovač, příkon 1 000 W, průměr 30 cm, plynulá regulace teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tristar BP-2637 je další cenově dostupný model s velmi zajímavým designem. Je robustní, má vcelku vysoký výkon a k plusům patří i několik praktických a bezpečnostních detailů. Regulace výkonu je i v tomto případě pouze orientační, na nastavení správné teploty vás však upozorní praktická světelná kontrolka.

Robustní provedení ve spojení s vysokým výkonem

Tristar BP-2637 má výkon 1 000 W, což je srovnatelné s naším vítězem, a sice palačinkovačem Russell Hobbs 20920-56. Výkon je regulovatelný prostřednictvím otočného kolečka, které je obklopeno orientační stupnicí MIN. a MAX. Nastavení teploty je tudíž spíše orientační. Na to, že se plotýnka nahřála na požadovanou teplotu, vás upozorní světelná kontrolka.

Tristar BP-2637 recenze

Na tomto elektrickém palačinkovači se nachází několik praktických detailů, např. úložný prostor na napájecí kabel či protiskluzové nožičky na spodní straně. Upozorňujeme, že kabel má jen 80 cm, což není nejvíce. K bezpečnosti přispívá robustní provedení a již zmiňované světelné kontrolky nahřívání plotýnky a provozu. Plotýnka palačinkovače má průměr 30 cm. Nepřilnavý povrch je již jakousi samozřejmostí. Těsto se na plotýnce nelepí ani nepřipéká a údržbu hodnotíme jako nenáročnou. Součástí balení je pouze základní příslušenství, a sice dřevěné roztíradlo ve tvaru písmene T.

Zkušenosti s Tristar BP-2637

Ve spotřebitelských recenzích palačinkovače Tristar BP-2637 se nejčastěji zmiňuje dobrý poměr mezi pořizovací cenou a výkonem a rychlá příprava palačinek. Model BP-2637 není spotřebiteli hodnocen příliš často, možná i proto jsme vůbec nenarazili na negativní recenze.

Recenze a zkušenosti s palačinkovačem Tristar BP-2637
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Vysoký výkon a rychlé nahřívání
Protiskluzové nožičky a úložný prostor na přívodní kabel

Negatíva

Pouze orientační nastavení teploty

Příkon = 1 000 W ● Napájení = 230 V / 50 Hz ● Průměr plotýnky = 30 cm ● Délka napájecího kabelu = 80 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83%)