Clatronic CM 3372 palačinkovač – recenze

Elektrický palačinkovač Clatronic CM 3372 nás zaujal zejména nízkou pořizovací cenou. Vyznačuje se průměrným, ale vcelku dostačujícím výkonem, trošku menším průměrem plotýnky a disponuje plynulou regulací teploty. Ani tento model nemá odnímatelnou plotýnku, plusem je však kvalitní, nepřilnavý povrch, který oceníte při pečení palačinek i následné údržbě.

Publikované: 12.08.2022
Aktualizované: 13.01.2023
Obsah článku:

Clatronic CM 3372

Elektrický palačinkovač, příkon 900 W, průměr 29 cm, plynulá regulace teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Clatronic CM 3372 je standardní domácí palačinkovač s poněkud nižším příkonem, který je rovněž dostupný za velmi atraktivní pořizovací cenu. Teplota je plynule regulovatelná, má nepřilnavý povrch a jeho součástí je i základní příslušenství.

Zlatá střední cesta

Palačinkovač Clatronic CM 3372 má 900W výkon, který můžete regulovat pomocí posuvné páčky na přední části zařízení. Regulace teploty je pouze orientační, tudíž i méně přesná, což nemusí vyhovovat každému. Na druhou stranu, ovládání tohoto spotřebiče můžeme označit za vysloveně jednoduché. Pozitivně vnímáme i tepelnou izolaci těch částí palačinkovače, se kterými během přípravy palačinek přicházíte do přímého kontaktu. Jedná se zejména o přední panel s ovládacími prvky a praktickými světelnými kontrolkami nahřívání a provozu.

Clatronic CM 3372 recenze

Tento model má plotýnku s poněkud nestandardním průměrem, který činí 29 cm. Povrch je již tradičně nepřilnavý. Jeho kvalitu hodnotíme jako dostačující. Stejně jako v případě modelu Russell Hobbs 20920-56 se na plotýnce nachází vyvýšený okraj, který zabraňuje přetékání těsta. Součástí palačinkovače je pouze základní příslušenství, a to dřevěné roztíradlo ve tvaru písmene T.

Zkušenosti s Clatronic CM 3372

Spotřebitelské recenze modelu Clatronic CM 3372 jsou ve více než 90 % případů výhradně pozitivní. Uživatelé si pochvalují bezproblémový provoz, rychlou a jednoduchou přípravu palačinek, vyvýšený okraj plotýnky, kvalitu nepřilnavé povrchové vrstvy či přijatelnou pořizovací cenu. Negativní recenze souvisí zejména s nepřesnou regulací teploty a méně kvalitním provedením.

Recenze a zkušenosti s palačinkovačem Clatronic CM 3372
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrý poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Kvalitní, nepřilnavý povrch plotýnky
Jednoduché ovládání a bezproblémový provoz

Negatíva

Nižší kvalita zpracování
Pouze orientační regulace teploty

Příkon = 900 W ● Napájení = 230 V / 50 Hz ● Průměr plotýnky = 29 cm ● Hmotnost = cca 1 500 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)