Russell Hobbs 20920-56 palačinkovač – recenze

Palačinkovač Russell Hobbs 20920-56 je cenově dostupný model s vysokým výkonem, velmi přesnou regulací teploty a nenáročnou obsluhou. Má plotýnku se standardním průměrem, nacházejí se na něm všechny důležité bezpečnostní prvky a o tom, že jde skutečně o dobrou volbu, nás přesvědčily také velmi pozitivní spotřebitelské recenze.

Publikované: 12.08.2022
Aktualizované: 13.01.2023
Obsah článku:

Russell Hobbs 20920-56

Elektrický palačinkovač, příkon 1 000 W, průměr 30 cm, 5stupňová regulace teploty.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Palačinkovač Russell Hobbs 20920-56 nás zaujal atraktivní pořizovací cenou, vysokým výkonem, dobrou kvalitou zpracování a pozitivními spotřebitelskými recenzemi. Jedná se o model ideální do domácnosti, na kterém si palačinky připravíte velmi snadno a rychle.

Levný palačinkovač s dobrým výkonem

Model Fiesta 20920-56 z dílny výrobce Russell Hobbs má 1 000W příkon, což je v kategorii domácích palačinkovačů nadprůměr. Stejně jako v případě podstatně dražšího palačinkovače Domo DO9227P se na něm nachází pět fixně stanovených teplotních stupňů. Teplotu při pečení proto můžete regulovat velmi přesně a jednoduše. Jednoduchá obsluha je dalším výrazným pozitivem tohoto modelu. Dále oceňujeme světelné kontrolky nahřívání plotýnky i samotného provozu spotřebiče, bezproblémový chod a vcelku rychlé nahřívání.

Russell Hobbs 20920-56 recenze

Plotýnka o průměru 30 cm má vyvýšené okraje, které zabraňují nechtěnému přetíkání těsta. Najdete na ní kvalitní, nepřilnavý povrch, který zajišťuje rovnoměrné propékání palačinek a zároveň předchází jejich připálení. Nepřilnavý povrch oceníte také při údržbě. Plotýnka sice není odnímatelná, po dopečení ji však stačí otřít suchou papírovou utěrkou. Součástí balení je základní příslušenství, konkrétně plastová stěrka a dřevěné roztíradlo na těsto ve tvaru písmene T. Upozorňujeme, že veškeré nářadí je vhodné pouze k ručnímu mytí.

Zkušenosti s Russell Hobbs 20920-56

Palačinkovač Russell Hobbs 20920-56 je hodnocen velmi pozitivně. Nejčastěji skloňovanými pozitivy jsou nízká pořizovací cena, spolehlivý chod a dobrý výkon. K plusům spotřebitelé dále řadí kvalitní, nepřilnavý povrch, nenáročnou obsluhu, rovnoměrné nahřívání plotýnky a dobrou kvalitu zpracování. Negativní hodnocení jsme nenašli, někteří uživatelé by však ocenili jeden teplotní stupeň navíc.

Recenze a zkušenosti s palačinkovačem Russell Hobbs 20920-56
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výborný poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Nenáročná obsluha a přesná regulace teploty
Příslušenství je součástí balení

Negatíva

Žádné zásadní jsme nenašli

Příkon = 1 000 W ● Napájení = 230 V / 50 Hz ● Průměr plotýnky = 30 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)