Vileda Easy Wring & Clean Turbo mop – recenze

Praktický kulatý mop dodávaný jako sada spolu s kbelíkem a ždímacím mechanismem. Hlavice mopu je vybavena návlekem z mikrovláken a abrazivního materiálu. Díky třásním je snadné se dostat i do rohů. S mopem se pracuje velmi jednoduše. Ždímací mechanismus funguje za pomoci pedálu, kdy sešlápnutím mop točíte a ke ždímání využíváte odstředivou sílu. Maximální délka tyče mopu je 130 cm.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Vileda Easy Wring & Clean Turbo

Kulatý/třásňový mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o max. délce 130 cm, 13l kbelík se šlapacím mechanismem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Patří k nejprodávanějším mopům na našem trhu. Jedná se o kvalitní mycí set s mopem a kbelíkem, jehož objem je 13 litrů. Mop má kulatý tvar. Některým spotřebitelům tvar nevyhovuje z důvodu horší dostupnosti v rámci rohů, avšak speciální trojúhelníková hlavice má návlek z mikrovláken a je tvořena třásněmi, které se dokonale přizpůsobí terénu podlahy. Ploché hlavici se však při sběru nečistot nevyrovná. Červené třásně jsou z abrazivního materiálu, takže podlahu určitě nepoškrábete. Náhradní návleky zakoupíte zde.

Vileda Easy Wring & Clean Turbo recenze

Šlapací mechanismus

Ždímání provádíte za pomoci šlapacího mechanismu na kbelíku, kde se nachází integrovaný pedál. Namáhat se zohýbáním a ručním ždímáním proto už nemusíte. Mop jednoduše namočíte, umístíte do otvoru, přidržíte a šlapáním regulujete, do jaké míry mop rotační odstředivou silou vyždímáte. Efekt je i podle slov zákazníků velmi dobrý. Teleskopická tyč dosahuje délky 55 až 130 cm. Skládá se ze tří částí.

Zkušenosti s Vileda Easy Wring & Clean Turbo

Zákazníky těší jednoduchá manipulace s mopem a praktické a rychlé ždímání. Návlek z mikrovláken lze navíc prát v pračce Výhodou je to, že je vhodný na všechny typy povrchů – PVC, dlažby, parkety, laminátové a jiné podlahy. Mop Vileda Clean Turbo nabízí kvalitní zpracování a odolné materiály. Po koupi doporučujeme návlek ručně přeprat, aby na podlaze nezanechával žmolky vláken. Sběr nečistot kulatým mopem je do jisté míry méně efektivní než v případě plochých mopů. Šlapací mechanismus funguje spolehlivě. Tento mop je ověřenou kvalitou od renomovaného výrobce, důkazem jsou stovky pozitivních recenzí.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Easy Wring & Clean Turbo
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná manipulace
Efektivní ždímání a kvalitní zpracování
Řada pozitivních recenzí

Negatíva

Méně hustá vlákna návleku
Kulatý tvar hlavice má své nevýhody

Tvar mopu: kulatý/třásňový ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ano / 13 l ● Ždímací mechanismus: ano/šlapací ● Délka tyče: 130 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)